The Park is Gone
Dinosaur
Protection Group
 

Extinction Now!

The official opposite of the DPG

Enter

Dinosaur

Protection Group

Blog #1

Together we can save them

 

Life find the way

San Francisco: Nový Začátek

Konečně! Zabralo to sice pár týdnů, ale ano, nastěhovali jsme se do naší nové operační základny v překrásném San Franciscu. A ačkoliv máme v kancelářích stále trochu nepořádek, nemůžeme se dočkat dychtivě se pustit do práce.

Někteří z Vás možná vědí, kdo jsem, ale pro ty, co ne, dovolte mi se představit. Jsem Claire Dearingová, bývalá operační manažerka Jurského světa a zakladatelka Skupiny ochrany dinosaurů. Jelikož se jedná o můj první oficiální DPG příspěvek, myslím, že je správný čas objasnit zvěsti a informovat Vás o tom, jaká je v tom všem vlastně má role.

Jak z mého veřejného svědectví mnozí víte, katastrofa v parku roku 2015 mi dovolila čerstvě porozumět světu kolem mě a hodnotám těchto nádherných zvířat.

Byla jsem, těžko se to říká, částí systému. Odměřená, slepá, ztracená v mém zaměření na kariéru. Ztracena v malém obrázku, zatímco se velký obraz zhmotňoval ve stínech. Bohužel jsem si ho nevšímala, dokud nebylo téměř moc pozdě. Téměř. Protože je stále čas napravit to. Potřebují hlas. A uděláme vše, co budeme moci, abychom se této role chopili.

Skupina ochrany dinosaurů je finálním výsledkem skutečností, že po celá desetiletí byla tato nejvzácnější zvířata hrubě využívána; naše poslání je zastavit toto zneužívání, jakkoliv to jen bude možné a uchránit tak dinosaury na Isla Nublaru, nebo kdekoliv jinde. Jsem hrdá na to, že mohu být v čele této kauzy, vést náš druh správným směrem a usilovat o zajištění bezpečné budoucnosti po boku dinosaurů. Budoucnosti poháněné láskou k poznání, nikoli ziskem. Láskou k životu, nikoli výnosu.

Nebylo snadné začít. Rozhodně tu jsou opozice - mocné síly, co víme, že stále ve skrytu číhají - ale věříme, že je tam i spousta spojenců. Lidí, kteří sdílejí naše přesvědčení. Kteří podpoří naši vizi. A nyní má DPG prostředky jak oslovit a vyzvat ty z Vás, kteří se chtějí připojit k naší organizaci.

Ať jste právě kdekoliv, nebo kdykoliv toto čtete, doufám, že si najdete dostatek času k podrobnému prozkoumání našich webových stránek a dozvěděli se tak o důležitosti ochrany dinosaurů. Přihlaste se k zasílání novinek mailem, držte tak krok s naším pokrokem a byli jste v čas informováni o novinkách týkajících se těchto velkolepých zvířat a, samozřejmě, podporujte DPG, jak jen to bude možné.

Bez ohledu na to, co přijde, nevyhnu se tomu. Už nikdy.

Claire Dearing

Zakladatelka