The Park is Gone
Dinosaur
Protection Group
 

Extinction Now!

The official opposite of the DPG

Enter

Dinosaur

Protection Group

Blog #3

Život si najde cestu

 

Společně je zachráníme

Nový pokrok...

 

Pro začátek bych chtěla poděkovat vám všem, kteří doposud DPG podporovaly. Vaše obrovská podpora nezůstala bez povšimnutí.

Hrozící výbuch hory Sibo vystavuje lidstvo podstatnému morálnímu rozhodnutí, jako žádné jiné: měli bychom dinosaury zachránit? Pro nás v DPG je to snadná volba. Jsme zodpovědní za jejich přivedení na tento svět, máme odpovědnost v tom, aby tu zůstali. Ale naše vláda to cítí jinak. Našim vůdcům jde jen o to, jak pohřbít lež v minulosti. Jako by jim nestačil vpád do laboratoře Dr. Henryho Wu po katastrofě v parku. Chtějí také opustit dinosaury a nechat je na milost vybuchující sopky. Zdá se, že vše co vláda chce je čistý štít.

Ale ten nezískají, když nechají dinosaury zahynout.

Takže teď je to na nás.

A teď k věci. Právě jsem se vrátila ze setkání s neuvěřitelně štědrým společníkem. Prezentoval nám příležitost, která by, doufejme, mohla obrátit věci v náš prospěch. Znamená to, že já a moji kolegové, Zia a Franklin, míříme do Kostariky přiložit ruku k dílu, jenž je už v plném proudu.

Do této části světa jsem se od zničení Jurského světa nevracela. Jak přemýšlím nad touto nadcházející výpravou, nemohu si pomoci, cítím, z cesty, co nás čeká, znepokojení. Stejně tak pociťuji vinu za mé činy, které tuto situaci částečně způsobily. Nicméně nedopustím aby mi můj strach a lítost zabránily bojovat za to, co je správné. Vše, čemu jsem čelila mě formovalo do někoho, kdo se nevzdává, kdo se ponaučil ze svých chyb a kdo bere za své činy zodpovědnost. Já si čistý štít nezasloužím a nikdy jsem o něj nežádala. Možná ale, když udělám vše, co je v mých silách, abych těm zvířatům zachránila životy, bude to dobrým začátkem.

Je čas jednat. Setkám se se starým přítelem, který pracoval na Nublaru v projektu IBRIS. Myslím, že by nám mohl v našem snažení pomoci a doufám, že bude ochoten vystoupit.

Chcete-li nadále sledovat naši misi, prosím pokračujte zde. Pokud vše půjde hladce, budeme brzy zpátky. Jsem upřímně přesvědčena, že máme šanci bojovat. Koneckonců, jak všichni víme, život si najde cestu.

Claire Dearingová
Zakladatelka