The Park is Gone
Dinosaur
Protection Group
 

Extinction Now!

The official opposite of the DPG

Enter

About Movie
O Filmu

Popis Filmu

 

Jurský Svět: Padlé Království

Jurassic World: Fallen Kingdom

Premiéra U.S.A.

11. Června 1993

Premiéra Č.R.

11. Června 1993

Délka:

127

minut

Přístupnost

PG-13

Rozpočet

3 000 000 $

Poměr stran

1.85:1

Tržby U.S.A.

402 828 120$

Tržby Celosvětově

1 029 528 120$

Nejúžasnější objev současnosti se stává největším dobrodružstvím všech dob

Dobrodružství vznikající 65 milionů let

Obsah

 

Tři roky uplynuly od doby, co byl luxusní resort a zábavní park, Jurský svět, zničen uniklými dinosaury. Isla Nublar je nyní lidmi opuštěn a přeživší dinosauři si v džunglích ostrova žijí svými životy.

Když se však spící ostrovní sopka začne probouzet k životu, Owen (Chris Pratt) a Claire (Bryce Dallas Howard) vyrážejí na výpravu, aby jedny z posledních dinosaurů, před touto katastrofickou událostí, zachránili. Owen touží nalézt opuštěnou Blue, poslední přeživší z raptoří smečky, co vychoval. Claire žene zpátky na ostrov pocit viny. S vybudovanou úctou a respektem k těmto tvorům, chce napravit své chyby z minulosti a vykonat to, co považuje za správné. Jakmile jejich expedice dorazí na tento nestabilní ostrov a na povrch začne vyvěrat láva, odhalují konspiraci, která by mohla celou naši planetu uvrhnout do nebezpečného řádu, jenž byl nastolen v časech prehistorie.

Úžas, dobrodružství a nebezpečí se staly synonymem jedné z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších franšíz v historii kinematografie. Zcela nové události svedou oblíbené hrdiny s dinosaury opět dohromady. Vítejte v JURSKÉM SVĚTĚ... Velkolepějším a děsivějším než kdy předtím. Vítejte v PADLÉM KRÁLOVSTVÍ!

Trailer #1 - CZ titulky
Fallen Kingdom