The Park is Gone
Dinosaur
Protection Group
 

Extinction Now!

The official opposite of the DPG

Enter

 
Eli Mills

Rafe Spall

Podnikatel zaměstnaný Benem Lockwoodem

Decentně vystupujícího podnikatele Elie si najal Benjamin Lockwood na základě jeho úspěšné kariéry, aby mu spravoval majetek a rodinné sídlo, na což už sám nestačí. Mills organizuje také záchrannou misi dinosaurů, kterou Lockwood vymyslel a zafinancoval. Shání potřebné členy a vybavení, domlouvá transport a přepravu. Vše nutné, ke zdárnému výsledku výpravy. Proto kontaktuje Claire, která má jako tehdejší manažerka přístup ke všem systémům zdevastovaného parku, nezbytných k lokalizaci dinosaurů. Ale také Owena, jenž se jako jediný dokáže dostat k poslední raptořici Blue. První dojem ale může klamat. Manipulativní a ziskuchtivý Elie má totiž se zachráněnými dinosaury zcela jiné plány, než jeho zaměstnavatel nebo Claire.

Datum Narození: 10. března 1983

Místo Narození: Camberwell, Londýn, Anglie, Velká Británie

Výška: 185 cm

Rafe Spall je anglický herec. Narodil se v nemocnici Kings College v Londýně. Je synem herce Timothyho Spalla a jeho manželky Shane Spallové. Je prostředním dítětem svých rodičů. Na rozdíl od jeho dvou sester, které pracují jako učitelka na základní škole a textilní návrhářka, Rafe následoval kroky jeho otce.

Navštěvoval školu Hatch Haberdashers College, z níž odešel a připojil se k National Youth Theatre. Po tom, co se nedokázal dostat do vybraných divadelních škol začal svou hereckou kariéru.

Často spolupracoval s režisérem Edgarem Wrightem. Objevil se v jeho filmech ÚSVIT MRTVÝCH (2004), JEDNOTKA PŘÍLIŠ RYCHLÉHO NASAZENÍ (2007) a U KONCE SVĚTA (2013) po boku Simona Pegga a Nicka Frosta. Představil SE ve snímku HOOLIGANS (2005). V nadčasovém sci-fi Ridleyho Scotta PROMETHEUS (2012) si zahrál jednu z vedlejších rolí. Ve stejný rok ztvárnil také kanadského autora Yanna Martela ve filmu Anga Leeho - PÍ A JEHO ŽIVOT, který proměnil 4 Oscary z 11 nominací a celosvětově vydělal přes 600 milionů dolarů.

K nejnovějším filmům, ve kterých můžete Rafa vidět patří například rodinné fantasy Stevena Spielberga OBR DOBR, mysteriózní horor THE RITUAL nebo MUŽI V ČERNÉM: GLOBÁLNÍ HROZBA.

Momentálně žije v západní čtvrti Kensington v Londýně se svou ženou, herečkou Elize du Toit, se kterou se seznámil při jejich rande naslepo. Vzali se v roce 2010, o rok později se jim narodilo jejich první dítě, dcera Lena. V roce 2012 se narodil syn Rex a roku 2015 další přírůstek do rodiny.