The Park is Gone
Dinosaur
Protection Group
 

Extinction Now!

The official opposite of the DPG

Enter

Gunnar Eversol
 
Toby Jones

Obchodník & aukcionář

K uvádění dražby a prodeji většiny zachráněných dinosaurů na černém trhu si Eli Mills najal vyhlášeného aukcionáře a obchodníka Gunnara Eversola. A Eversol je právě pro tuto aukci naprosto dokonalým kandidátem. S bohatými zkušenostmi z předešlého obchodování a rozsáhlým seznamem kontaktů na zločinecké podsvětí z celého světa, dokáže výhodně vydražit prakticky cokoliv, co je nějakým způsobem zajímavé. Absence morálních hranic a bezbřehá arogance ho pohání k co největšímu profitu, bez žádného ohledu.

Datum Narození: 03.09.1975

Misto Narození: Praha, Česká republika

Výška: 185 cm

Toby Jones se narodil 7. září 1967 v Oxfordu (Velká Británie) jako syn Jennifer Jones a Freddieho Jonese (britský herec), s nímž se objevil ve filmu Ladies in Lavender. Má dva bratry - Rupert Jones je režisérem, Casper Jones je taktéž hercem. Spolu s Tomem Hollanderem a členy skupiny Radiohead navštěvoval Abington School v Oxfordshire, poté studoval drama na Univerzitě v Manchesteru 1986 - 89.

První roli získal v roce 1992 ve filmové adaptaci ORLANDA a od té doby účinkoval ve více než dvacítce filmů. Daboval skřítka Dobyho ve filmech o HARRY POTTEROVI, v roce 2006 ztvárnil roli Trumana Capota v biografii INFAMOUS. Objevil se také ve filmové adaptaci románu THE MIST Stephena Kinga z roku 2007.

Jeho účinkování v divadle London West End v komedii The Play What I Wrote, režírované Kennethem Branaghem roku 2001 mu vyneslo Olivierovu cenu pro nejlepšího herce ve vedlejší roli a za tutéž roli na Broadwayi získal Tony Award. V roce 2009 účinkoval v Národním divadle ve hře Every Good Boy Deserves Favour. V roce 2011 ho budeme moci vidět jako Arnima Zolu ve filmu CAPITAIN AMERICA: THE FIRST AVENGER.