The Park is Gone
Dinosaur
Protection Group
 

Extinction Now!

The official opposite of the DPG

Enter

 

Zvířecí behaviorista & bývalý mariňák

I roky po pádu Jurského světa se Owen stále snaží utéct od oněch tragických událostí a jeho roli v nich. S Claire se rozešli. Sám se usadil na odlehlém místě v horách u jezera. Pokouší se žít poklidný venkovský život a začal s výstavbou chaty. Ať se ale snaží sebevíce, minulost ho dostihne. Claire za ním přijíždí s žádostí o pomoc transportovat poslední přeživší dinosaury z vybuchujícího ostrova. Jako jediný totiž dokáže polapit raptoří samici Blue, kterou vychoval. A ačkoliv se z počátku zdá být s osudem posledních dinosaurů, včetně Blue, smířený, nemůže si pomoci. Ve snaze zachránit raptora, který kdysi zachránil jeho, se Owen připojuje ke Claire v poslední zoufalé výpravě na Isla Nublar.

Datum Narození: 03.09.1975

Misto Narození: Praha, Česká republika

Výška: 185 cm

Chris Pratt je ve filmovém světě pevně spojován s pozicí jednoho z nejvyhledávanějších herců současného Hollywoodu. Pratt se zatím naposledy objevil ve filmu Sedm statečných s Denzelem Washingtonem v režii Antoine Fuquy. Film zahajoval letošní filmový festival v Torontu a byl také závěrečným filmem na filmovém festivalu v Benátkách.

V roce 2015 si Pratt zahrál hlavní roli ve filmu Jurský svět, čtvrtém nejúspěšnějším filmu v historii kinematografie po Avatarovi, Titanicu a snímku Star Wars: Síla se probouzí. Svou roli Owena Gradyho si zopakuje i v pokračování tohoto filmu, který by měl mít premiéru v roce 2018.

Rok 2015 znamenal pro Pratta také konec sedmé a poslední sezóny na cenu Emmy nominovaného televizního seriálu Parks & Recreation, ve kterém se proslavil rolí Andyho Dwyera po boku Amy Poehler, Nicka Offermana, Azize Ansariho a Adama Scotta.

Rok 2014 byl pro Pratta naprosto přelomový. Objevil se v hlavní roli snímku společnosti Marvel Strážci Galaxie, který se stal jedním ze tří nejúspěšnějších snímků toho roku a celosvětově utržil přes 770 milionů dolarů. V roli Star Lorda se na filmová plátna vrátí ve filmu Strážci Galaxie Vol. 2, který by měl mít premiéru v květnu 2017. Kromě toho propůjčil téhož roku svůj hlas hlavnímu hrdinovi snímku Lego příběh Emmetovi. Film si získal velkou popularitu a utržil po světě přes 400 milionů dolarů.