The Park is Gone
Dinosaur
Protection Group
 

Extinction Now!

The official opposite of the DPG

Enter

Zia Rodriguez
 
Daniella Pineda

Paleo-veterinářka Skupiny ochrany dinosaurů

Nadaná paleo-veterinářka Zia již od dětství milovala pečování o všechna možná zvířata. Její vášeň vydržela a i když nikdy neviděla živé dinosaury, nejvíce ji fascinovali právě oni. Ve snaze si splnit sen a pracovat s těmi největšími z největších tvorů, jací kdy po Zemi kráčeli, Zia před nedávnem úspěšně absolvovala studium na pre-veterinární medicíně v Berkeley. Těsně před tím, něž měla odstartovat svou kariéru v Jurském světě, však došlo k onomu tragickému incidentu a na Isla Nublar se již nedostala. Svou cestu si ale k dinosaurům našla po svém. Zia je nyní jedním z nejnepostradatelnějších čelenů Skupiny ochrany dinosaurů jakožto rezidenční expertka přes dinosauří biologii. Aktivně usiluje o zvyšování povědomí veřejnosti o dinosauřím zdraví a jejich potřebách. To, co dělá, jí naplňuje, ačkoliv její lékařské schopnosti nebyly nikdy testovány na živých dinosaurech. Brzy se ale vše změní. Zia od stolů laboratoří vyráží na záchrannou expedici do prehistorické džungle nestabilního ostrova, kde budou její dovednosti potřeba, jako nikdy předním.

Datum Narození: 03.09.1975

Misto Narození: Praha, Česká republika

Výška: 185 cm

Daniella Pineda (born February 20, 1987) is a Mexican-American actress, writer, and comedian from Oakland, California.

In January 2013 it was announced that she was cast as the witch Sophie for season 4 episode 20 of The CW's hit series The Vampire Diaries. This episode serves as a backdoor pilot for a possible spin-off series, revolving around The Originals and taking place in the French Quarter of New Orleans.

Season one of The Originals was set to premiere on Tuesday, October 15. However, on July 29, 2013, The CW announced that the series premiere would instead air on October 3, 2013, following the fifth-season premiere of The Vampire Diaries in order to attract fans of the series. On October 10, 2013, the CW ordered three additional scripts for the series. She was written off as her character was killed off. Daniella has starred in other projects like American Odyssey and The Detour afterwards.

In January 2017, Pineda was cast in a lead role in the Jurassic World sequel.

Pineda graduated from Mills College. She resides in Williamsburg, Brooklyn.