The Park is Gone
Dinosaur
Protection Group
 

Extinction Now!

The official opposite of the DPG

Enter

 
Zia Rodriguez

Daniella Pineda

Paleo-veterinářka Skupiny ochrany dinosaurů

Nadaná paleo-veterinářka Zia již od dětství milovala pečování o všechna možná zvířata. Její vášeň vydržela a i když nikdy neviděla živé dinosaury, nejvíce ji fascinovali právě oni. Ve snaze si splnit sen a pracovat s těmi největšími z největších tvorů, jací kdy po Zemi kráčeli, Zia před nedávnem úspěšně absolvovala studium na pre-veterinární medicíně v Berkeley. Těsně před tím, něž měla odstartovat svou kariéru v Jurském světě, však došlo k onomu tragickému incidentu a na Isla Nublar se již nedostala. Svou cestu si ale k dinosaurům našla po svém. Zia je nyní jedním z nejnepostradatelnějších čelenů Skupiny ochrany dinosaurů jakožto rezidenční expertka přes dinosauří biologii. Aktivně usiluje o zvyšování povědomí veřejnosti o dinosauřím zdraví a jejich potřebách. To, co dělá, jí naplňuje, ačkoliv její lékařské schopnosti nebyly nikdy testovány na živých dinosaurech. Brzy se ale vše změní. Zia od stolů laboratoří vyráží na záchrannou expedici do prehistorické džungle nestabilního ostrova, kde budou její dovednosti potřeba, jako nikdy předním.

Datum Narození: 20. února 1987

Místo Narození: Oakland, California, USA

Výška: 165 cm

Daniella je mexicko-americká herečka, spisovatelka a komička z Oaklandu v Kalifornii. Po získání prvního titulu ze Sociologie a Rozhlasové žurnalistiky, dostala smlouvu s americkou rozhlasovou stanicí KALW. Její členství jí umožnilo vstoupit na pole sociálně politických dění se zaměřením na chudobu ve východním Oaklandu. Poté odešla do New Yorku, aby se věnovala své vášni pro psaní a produkci. Tam napsala a vyprodukovala řadu satirických YouTube videí.

Krátce nato Daniella získala epizodickou roly v seriálu VE JMÉNU VLASTI. Poté přišla další epizodická role v seriálu UPÍŘÍ DENÍKY. Ta byla ale klíčová, jelikož sloužila jako úvodní díl k dalšímu seriálu THE ORIGINALS, kde Daniella dostala pravidelnou roli. Následovali role v seriálech AMERICKÁ ODYSEA, THE DETOUR a nejčerstvěji WHAT/IF.

Před nedávnem získala větší filmovou roli Jen Moralesové v komedii MR. ROOSEVELT, která měla světovou premiéru na filmovém festivalu South by Southwest v roce 2017. Rok poté přišla zatím největší filmová role v JURSKÉM SVĚTĚ: FALLEN KINGDOM. V současnosti Daniella stále žije v New Yorku, ve Williamsburgu v Brooklynu.