About Movie
O Filmu

Popis Filmu

 

Jurský Park 3

Jurassic Park III

Premiéra U.S.A.

18. Července 2001

Premiéra Č.R.

27. Září 2001

Délka:

92

minut

Přístupnost

PG-13

Rozpočet

93 000 000 $

Poměr stran

1.85:1

Tržby U.S.A.

181 171 875 $

Tržby Celosvětově

368 780 809 $

Něco neočekávatelného se vyvinulo

 

Nebude to jen procházka parkem

Obsah

 

Isla Sorna byl prohlášen za zakázanou zónu a je již čtyři roky v izolaci. Někdejší základny a líhně Jurského parku jsou v troskách, ale dinosaurům se tu daří a člověk je pro ně nevítaným vetřelcem.

Dr. Alanu Grantovi (Sam Neill) se právě podařilo prokázat, že raptoři disponovali vysokou inteligencí a schopností vzájemné komunikace. Jeho výzkumnému týmu ale docházejí finance a zoufale potřebuje nové sponzory. Ti přicházejí v podobě bohatých manželů Kirbyových (William H. Macy a Téa Leoni). Po Alanovi na oplátku chtějí, aby jim dělal průvodce při přeletu nad zakázanou oblastí Isla Sorny. Tuto nabídku nemůže odmítnout a spolu se svým asistentem Billym (Alessandro Nivola) ji přijímá. Když však letadlo zamíří na přistání, je jasné, že mnohá tajemství nemohou zůstat nadále skryta. Stálí obyvatelé ostrova jsou navíc chytřejší, rychlejší a nebezpečnější, než si kdy dovedli představit.

Výkonný producent Steven Spielberg přináší další vizuálně strhující kapitolu z Jurské série, kde představuje zcela nové dinosaury a speciální efekty, kterým uvěříte. Vraťte se do vzrušujícího světa prehistorických tvorů, kde lidé stanou proti nebezpečným predátorům v nelítostné bitvě o přežití. Vítejte ve světě JURSKÉHO PARKU 3!

Trailer #1 - CZ titulky
Jurassic Park 3