The Park is Open
Masrani
Network

Cesta

 

Jak se dostat na Isla Nublar

Cestovat na Isla Nublar je opravdu radost. Poleťte do Kostariky s naším partnerem American Airlines, pak poplujte trajektem Isla Nublar do Jurského Světa. Jak John Hammond kdysi řekl: „Vaše cesta do Jurského Světa může trvat několik hodin, ale vaše vzpomínky vydrží po celý život.“

Isla Nublar trajekt

Poplujte s trajektem Isla Nublar křižovat Kostarický Pacifik do Jurského Světa. Scenérie mohou být úžasné a náš trajekt většinou doprovázejí keporkakové. Ale nemějte obavy, kromě naší laguny tam žádní mosasauři nejsou.

Doprava po ostrově

Jakmile dorazíte na Isla Nublar, najít svou cestu po Jurském Světě je již snadné. Naše klimatizovaná jednokolejka objede ostrov kolem dokola, následující atrakce dosáhne každých 20 minut. Pokud se cítíte dobrodružně, spoustu cest v parku je otevřeno pro tropické túry.

Pobyt

 

Jurští dinosauři. Úžasné ubytování.

Na Isla Nublar naleznete jeden z nejlepších hotelů s nejpohodlnějším ubytováním na světě. Uhnízděný na našem tropickém ráji, je ale jediný, kde můžete slyšet řev T. Rexe v blízkosti všeho ostatního, co se v parku nachází. Jen proto, že prožíváte dobrodružství, ještě neznamená, že musíte být v nepohodlí.

Od luxusních apartmá v hotelu Hilton na Isla Nublar se můžete uchýlit pod altánky na Casa de Caballeros, kde vy a vaše rodina naleznete perfektní místo, odkud můžete zavolat domů během dobrodružství v Jurském Světě.

 

Vybavení Hotelu

Na ničem jsme nešetřily udělat z vašeho pobytu na Isla Nublar životní zážitek. Naši hoteloví zaměstnanci jsou vždy rádi, když mohou vyhovět všem vaším potřebám, ať už hledáte sportovní aktivity, rezervace, nebo máte ohledně Jurského Světa nějaké jiné otázky.

Lázně

Ať už vás krk bolí od vzhlédnutí k našim dinosaurům, nebo jen chcete pozapomenout na reálný svět, naše unikátní druhohorní masážní kameny jsou pro relaxaci jako stvořené.

Jurský dětský kroužek

Pojďme ohlídat vaše vlastní mladistvé dinosaury, zatímco si budete užívat venku ve dne v noci. Plně pod dohledem bude kroužek vaše děti tak zabavovat, že si ani nevšimnou, že jste pryč! Vyžaduje rezervaci.

Fitness Centrum

Zvedněte vaši tepovou frekvenci a napumpujte vaše svaly v našem fitness centru. Nebo cvičte a shlížejte na dinosaury v našem Yoga Studiu.

Pokojová služba

Ať už budete jíst jako T. Rex nebo Compsognathus, máme pro vás vynikající výběr. Pro pokojovou službu volejte 65.

Zábava

 

Atrakce

Isla Nublar je směs plná prehistorického vzrušení, fascinujících tras, poutavých atrakcí a zábavy pro všechny od 6 let, nebo maximálně 65 milionů let staří.

 

Lázně

Ať už vás krk bolí od vzhlédnutí k našim dinosaurům, nebo jen chcete pozapomenout na reálný svět, naše unikátní druhohorní masážní kameny jsou pro relaxaci jako stvořené.

Vodní park

Ponořte se do pravěku a cákejte jako Mosasaurus. Sjeďte náš třípatrový tobogán Dvojitá Šroubovice nebo jen relaxujte v Křídové Chatrči. Opalovací krém je vysoce doporučen.

Vaječný kolotoč

Točte, dokud se váš mozek nezblázní z vaší vzrušující reakce na vaječný kolotoč v Hammondově Výtvorné Laboratoři. Zažijete tolik legrace a možná i dokonce budete mít pocit, že jste bili geneticky přeskupeni.

Voliéra

Zřete krásu našich létajících Pteranodonů a Dimorphodonů, jak křižují naši uzavřenou voliéru.

Bambusový les

Kráčete přes stonky bambusu svým vlastním tempem po stezce v džungli. Otevřena od rána do večera, tento intimní výlet je ideální pro novomanžele a rodiny, stejně jako pro průzkum.

Podvodní observatoř

Poznejte, jaké to je stanout tváří v tvář s jediným Mosasaurem na světě v jedinečném podvodním tunelu. Jen pár centimetrů skla stojí mezi vámi a zejícími čelistmi tohoto velkolepého predátora.

Golfové hřiště

Isla Nublarské velkolepé Jurské golfové hřiště s 18ti jamkami se vyrovná prvotřídním světovým golfovým hřištím. Velkolepá 16., známá jako „Mosasauří tlama,“ díky svým vodním překážkám, je stejně děsivá jako T. Rex.

Lanovka

Zamiřte k výšinám a za hranice s lanovkou na vrchol Isla Nublar, kde za jasného dne dohlédnete do nekonečna.

Botanická zahrada

Přestaňte zírat na Apatosaury a poohlédněte se po více než 2000 druhů jurské flóry, až půjdete areálem našich krásně kultivovaných zahrad. Nebo vykročte mimo vyšlapané cesty v divokém pravěkém lese nespatřen po miliony let.

Oběvování

 

Výzkum

Nazýváme to „anti-vyhynutí.“ Naši vědci a technologie přivedli dinosaury zpět k životu. Nyní můžete prožít a zkoumat tuto novou éru, kde dinosauři a lidé žijí pospolu. Vy a vaše rodina se budete učit o minulosti, přítomnosti a budoucnosti v této úžasné nové epoše po celou dobu pobytu v Jurském Světě.

Místní paleontologové

Brian je hlavní expert přes dinosaury na JurassicWorld.com. Jeho úkolem je pomoci světu pochopit náš nový věk dinosaurů, jak tyto nádherné bytosti povstaly z pochybných fosilií do reality Jurského Světa.

Dinosauři

Poprvé v historii sdílejí lidé a dinosauři zemi společně. A to pouze na jediném místě na planetě, v Jurském Světě. Tyto jedinečná zvířata byla přivedena zpět k životu po milionech let pro vás, vidět je, poslouchat je a dokonce se jich i osobně dotknout. Pocítíte vzrušení a úžas jako nikdy předtím. Zarezervujte si výlet na Isla Nublar již nyní a zažijte výš nový věk dobrodružství. Vítejte v Jurském Světě.

 

Inovativní centrum Samsung

Dozvěďte se více o dinosaurech Jurského Světa prostřednictvím interaktivních exponátů, zajímavých aktivit a další.

Výtvorná laboratoř

Výtvorná laboratoř je startovací plošina nové éry dinosaurů a lidí. Zde se to odehrává. Extrahujeme genetický materiál znalezených jantarů, poskládáme DNA a pak vdechneme život největším zvířatům, která kdy po zemi chodila. Nezapomeňte během vaší prohlídky navštívit líhniště moderních dinosaurů.

Návštěvnický servis

Vaše cesta začíná u návštěvnického servisu. Naši ostrovní průvodci jsou připraveni zodpovědět vaše dotazy a provedou vás správně atrakcemi.

IMAX

Největší zvířata světa si zaslouží největší 3D plátno IMAX světa, se zvukovým systémem tak silným, že by mohl probudit i spícího T. Rexe. Plně klimatizované kino uvádí řadu zajímavých vzdělávacích filmů, tak realistických, jako kdyby dinosauři v sále s vámi.

Stravování

 

Jídelny Jurského Světa

Ať už jste býložravec, všežravec či masožravec, v Jurském Světě je za rohem vždy něco dobrého. Najdete vše od cheeseburgerů a churros po sushi a steaky v restauracích a kavárnách, nacházejících se po celém Isla Nublaru.

Winstonův Steakhouse

Vypusťte svého vnitřního masožravce! Pohodujte na nejlepších steakách na Isla Nublaru. Čilský Mořský Vlk je vysoce doporučován.

Margaritaville

Margeritaville je více než restaurace, je to myšlenkový stav. Popíjejte venku druhohorní margaritu, a pochutnávejte si na cheeseburgeru v jurském ráji, nebo jen oživte své každodenní dobrodružství.

 

Nobu

Legendární sushi v Nobu rozšiřuje nabídku jurské atmosféry na Isla Nublaru. Jantarový sushi bar s nádherným výhledem dělá z Nobu Jurského Světa opravdu nezapomenutelným zážitkem. Rezervace je silně doporučena.

Ben & Jerry’s

Všemi zbožňovaná zmrzlina je ještě lepší za tropického dne na Isla Nublaru. Zjistěte, kolik mají denně příchutí!

Starbucks

Naši baristi jsou vám k dispozici, aby vám pomohly odstartovat svůj den v Jurském Světě, ať už jste strávili noc spaním na stromě, nebo jen potřebujete zdravou ranní svačinku. Doporučujeme naši Isla Nublarskou kávu, vyrobenou z kávových zrn hybridizovaných s rostlinami z druhohor.

Sladkosti od Melissy

Každý si zaslouží speciální léčbu. Populární cupcaky Jurského Světa mají všechny vaše oblíbené sladkosti i zbrusu nova, jako třeba křídový karamel a zkamenělý fondán.

Dave & Buster’s

Není slov pro to, jak velký můžete mít velký úsměv na tváři zde v Jurském Světě. Zahrajte si závody raptorů, ochutnejte vulkanické stegosauří pikantní jednohubky, nebo sledujte své oblíbené sportovní události o více než 38 plochých obrazovkách. Zde je nejvíce zábavy, kterou můžete naleznout pod jednou střechou!

Sunrio

Paleo-party je, každý den, po celý den v Sunrio Tequila Bar & Mexická restaurace. Ochutnejte naši 100% tequillu z jurské éry vyrobenou z křídové agávy.

Yoshinoya

Oblíbený druh fast foodu, rychlé občerstvení v misce nyní naleznete i v Jurském Světě. Všežravci všech věkových kategorií budou milovat Teriyaki Combo Misku.

Jamba juice

Váš zdroj ovocných koktejlů, plně přírodní pečivo, ovesné vločky a jiné zdravé občerstvení. Pokud by měli dinosauři Jamba juice, možná by nikdy nevyhynuli.

Obchody

 

Nákupy na Isla Nublar

Na Isla Nublaru, tam kde jsou dinosauři, je tolik skvělých míst k nakupování. Ať už hledáte suvenýry, dárky, oblečení, nebo jedinečné obchody s vzácnými jurskými uměleckými výrobky, každý si na Isla Nublaru najde něco svého.

Šperky Pandora

Inspirováni znovuzrozením jurské éry, Pandora šperky nabízejí jedinečné položky, jako je například přívěsek mosasauřího zubu, který není k dostání nikde jinde na světě.

Brookstone

Máme pro vás kompletní katalog unikátních Brookstone dárku, se speciálními exkluzivními položkami, jako třeba masážní triceratopsí roh, dávný jantarový ionizátor a helmu z džungle podepsanou Johnem Hammondem.

 

Jurští obchodníci

Největší sbírka oficiálního zboží Jurského Světa v jednom úžasném obchodě. Obchodě se suvenýry, oblečením, dárky, vše v jurském stylu, barva a velikost variabilní. S exkluzivní nabídkou od našich partnerů z celého světa a produkty, které nikde jinde nenajdete, budete možná potřebovat T. Rexe, který vám to všechno pomůže odnosit domů.

Havaianas

Poohlédněte se po více než 300 stylů sandálů, ideálních pro procházky po parku, nebo pokud máte doslova velikost dinosauřích rozměrů, vyrobili jsme sandály speciálně pro každé zvíře, nacházející se v parku.

IWC

IWC kombinují puntičkářský design s nadčasovou elegancí. Naše hodinky vás budou inspirovat a udržovat vás v přesnosti na věky.

Caliza Spa

Dopřejte si relax jako král, či královna v Jurském Caliza Spa. Díky našemu kompletnímu kosmetickému ošetření a relaxační techniky pro celé tělo se budete cítit jako zcela nový druh.

Columbia

Od jurského období až po dobu ledovou a každou éru mezi tím, Columbia Sportswear je ideální zařízení pro všechny druhy počasí.

Oakley

Připravte své oči na nejpůsobivější vizuální hody na světě v obchodě Oakley Jurského Světa. V designu jedinečný, Oakley vyrábí moderní sluneční brýle, dioptrické brýle, oblečení, hodinky a další různé doplňky pro muže a ženy.

 

Tyto stylové klobouky vás ochrání před tropickým sluncem Isla Nublaru. Navštivte jakýkoliv stánek Jurského Světa a vyberte ten, který vám padne.

Vycpaný Triceratops je plyšák, takže nebojte, uvnitř se neschovává skutečný Triceratops. Tyto plyšové verze vašich oblíbených dinosaurů z Jurského Světa vám budou do vašeho domova přivádět teplo a pohodlí pro celou vaši rodinu.