The Park is Open
Masrani
Network

Cesta

 

Přeprava na Isla Nublar

Cestovat na Isla Nublar je vskutku radost. Poletíte do Kostariky s naším partnerem American Airlines, pak poplujete trajektem Isla Nublar do Jurského světa. Jak John Hammond kdysi řekl: „Vaše cesta do Jurského světa může trvat několik hodin, ale vzpomínky vám vydrží celý život.“

Trajekt Isla Nublar

D o Jurského světa poplujete s trajektem Isla Nublar, přičemž budete křižovat Kostarický Pacifik. Scenérie jsou úžasné a náš trajekt většinou doprovázejí keporkakové. Nemějte ale obavy, kromě naší laguny tam žádní mosasauři nejsou.

Doprava po ostrově

Jakmile dorazíte na Isla Nublar, najít si svou cestu po Jurském světě je už snadné. Naše klimatizovaná jednokolejka objíždí ostrov kolem dokola. Příští atrakce dosáhne každých 20 minut. Pokud to chcete pojmout dobrodružně, spoustu cest v parku je přizpůsobeno pro tropické túry.

Pobyt

 

Jurští dinosauři

Úžasné ubytování

Na Isla Nublaru najdete jeden z nejlepších hotelů s tím nejpohodlnějším ubytováním na světě. Je ale jediný, kde obklopeni tropickým rájem můžete slyšet řev Tyrannosaura. A na dosah ruky máte vše, co park poskytuje. Když chcete zažít dobrodružství, ještě neznamená, že musíte být v nepohodlí.

Od luxusních apartmá v hotelu Hilton na Isla Nublaru se můžete uchýlit pod altánky na Casa de Caballeros. Tam i s rodina naleznete perfektní místo, odkud při dobrodružství v Jurském světě můžete v poklidu zavolat domů

 

Vybavení hotelu

Na ničem jsme nešetřily. Udělali jsme z vašeho pobytu na Isla Nublaru životní zážitek. Naši hoteloví zaměstnanci jsou vždy rádi, když mohou vyhovět všem vaším potřebám. Ať už hledáte sportovní aktivity, rezervace, nebo máte ohledně Jurského světa nějaké jiné dotazy.

Lázně

Ať už vás krk bolí od pozorování našich dinosaurům, nebo jen chcete pozapomenout na reálný svět, naše unikátní druhohorní masážní kameny jsou pro relaxaci jako stvořené.

Jurský dětský kroužek

Ohlídáme vám vaše mladé dinosaury, zatímco si budete ve dne v noci užívat venku. Kroužek vaše děti tak zaměstná, že si ani nevšimnou, že jste pryč! A hlavně bodu polně pod dozorem. Vyžaduje rezervaci.

Fitness Centrum

Zvyšte si tep a napumpujte svaly v našem fitness centru. Nebo při cvičení pozorujte dinosaury v našem Yoga Studiu.

Pokojová služba

Ať už budete jíst jako Tyrannosaurus nebo Compsognathus, máme pro vás vynikající výběr. Pro pokojovou službu volejte 65.

Zábava

 

Atrakce

Isla Nublar je směs plná prehistorického vzrušení, fascinujících tras, poutavých atrakcí a zábavy pro všechny. Ať už je vám 6, nebo 65 milionů let.

 

Inovační centrum

Věda je přivádí zpět k životu zkrze interaktivní exponáty, které potěší i zabaví. Navštivte naše vysoce moderní Inovační centrum Samsung. Propojte se s minulostí a navštivte budoucnost s převratnými exponáty, interaktivními filmy a praktickými aktivitami.

Vodní park

Ponořte se do pravěku a cákejte kolem jako Mosasaurus. Sklouzněte si náš třípatrový tobogán Dvojitá šroubovice nebo jen relaxujte v Křídové chatrči. Opalovací krém je vysoce doporučen.

Vaječný kolotoč

V Hammondově výtvorné laboratoři se točte, dokud se vám mozek nezblázní z vzrušující reakce na Vaječný kolotoč. Zažijete tolik legrace, že i dokonce budete mít možná pocit, že jsme vás geneticky přeskupily.

Lanovka

S lanovkou zamiřte za hranice k výšinám na vrchol Isla Nublaru, kde za jasného dne dohlédnete nekonečna.

Voliéra

Zřete krásu našich létajících plazů. Pteranodoni a Dimorphodoni křižují naši uzavřenou voliéru.

Křídová plavba

Sjeďte vody Isla Nublaru obklopeni býložravci u nedotčené řeky v Křídové plavbě, která vám vyrazí dech. Uvidíte přes 100 druhů prehistorické fauny i flóry. Zážitkem, který pokryje 145 milionů let vývoje země, vás provedou naši průvodci - veteráni v plavbách s kánoemi. Je vyžadována vysoká kondice a vytrvalost.

Bambusový les

Prodírejte se stezkou džunglí bambusových stonků vlastním tempem. Otevřeno je od rána do večera. Tento intimní výlet je ideální pro novomanžele a rodiny, ale také pro průzkum.

Botanická zahrada

Až půjdete areálem našich krásně kultivovaných zahrad, přestaňte zírat na Apatosaury a poohlédněte se po více než 2 000 druhů jurské flóry. Můžete také sejít z vyšlapaných stezek v divokém pravěkém lese, nespatřeném po miliony let.

Golfové hřiště

Velkolepé Jurské golfové hřiště s osmnácti jamkami na Isla Nublaru se vyrovná prvotřídním světovým golfovým hřištím. Proslulá šestnáctka, známá jako „Mosasauří tlama,“ je díky svým vodním překážkám děsivá jako Tyrannosaurus.

Podvodní observatoř

V jedinečném podvodním tunelu poznejte, jaké je stanout tváří v tvář s jediným Mosasaurem na světě. Jen pár centimetrů skla stojí mezi vámi a rozevřenými čelistmi tohoto velkolepého predátora.

Dětská zoo krotkých obrů

Zažijte vzrušení a radost z blízkého, osobního setkání s krotkými mláďaty dinosaurů. Nachází se vedle Návštěvnického centra. V dětská zoo krotkých obrů si můžete zblízka prohlížet, hladit a krmit vaše oblíbené býložravce. Máte dobrodružnou povahu? Osedlejte si a projeďte malého Triceratopse! Pořádně je podrbejte za límcem a vezmou vás kamkoli. Zábava pro hosty všech věkových kategorií. Helmy vyžadovány.

Objevování

 

Výzkum

Nazýváme to „anti-vyhynutí.“ Naši vědci s pomocí technologie přivedli dinosaury zpět k životu. Nyní můžete zažít a zkoumat tuto novou éru, kde dinosauři s lidmi žijí pospolu. V této úžasné době se během pobytu v Jurském světě budete s vaší rodinou učit o minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Místní paleontologové

Brian je hlavním expertem přes dinosaury na JurassicWorld.com. Jeho úkolem je pomoci světu pochopit náš nový věk dinosaurů. A jak tyto nádherné bytosti povstaly z pochybných fosilií do reality Jurského světa.

Dinosauři

Poprvé v historii sdílejí lidé a dinosauři Zemi společně. A to pouze na jediném místě planety, v Jurském světě. Tato jedinečná zvířata byla přivedena zpět k životu po milionech let. A to pro vás. Vidět je, poslouchat je a dokonce se jich i dotknout. Pocítíte vzrušení a úžas jako nikdy předtím. Zarezervujte si výlet na Isla Nublar již nyní a sami zažijte nový věk dobrodružství. Vítejte v Jurském světě.

 

Inovační centrum Samsung

Zjistěte více o dinosaurech Jurského světa s interaktivními exponáty, zajímavými aktivitami a mnohým dalším.

Výtvorná laboratoř

Výtvorná laboratoř je startovací plošina nové éry dinosaurů a lidí. Zde se to odehrává. Extrahujeme genetický materiál z nalezených jantarů, poskládáme DNA a pak vdechneme život největším zvířatům, která kdy po zemi chodila. Nezapomeňte při vaší prohlídce navštívit líhniště nových dinosaurů.

Návštěvnický servis

Vaše cesta začíná u návštěvnického servisu. Naši ostrovní průvodci jsou připraveni zodpovědět vaše dotazy a umě vás provedou atrakcemi.

IMAX

Největší zvířata světa si zaslouží největší 3D plátno IMAX světa, se zvukovým systémem tak silným, že by probudil i Tyrannosaura. Plně klimatizované kino uvádí řadu zajímavých vzdělávacích filmů tak realistických, jako kdyby byli dinosauři v sále s vámi.

Stravování

 

Jídelny Jurského světa

Ať už jste býložravec, všežravec či masožravec, v Jurském světě je za rohem vždy něco dobrého. V restauracích a kavárnách nacházejících se po celém Isla Nublaru najdete vše od cheeseburgerů a churros po sushi a steaky.

Winstonův Steakhouse

Vypusťte masožravce! Pochutnejte si na nejlepších steakách na Isla Nublaru. Čilský mořský vlk je vysoce doporučován.

Margaritaville

Margeritaville je více než restaurace, je to myšlenkový stav. Popíjejte venku druhohorní margaritu a pochutnávejte si na cheeseburgeru v jurském ráji. Oživte své každodenní dobrodružství.

 

Nobu

Legendární sushi v Nobu rozšiřuje nabídku jurské atmosféry na Isla Nublaru. Jantarový sushi bar s nádherným výhledem dělá z Nobu Jurského světa opravdu nezapomenutelný zážitek. Rezervace je silně doporučena.

Ben & Jerry’s

Všemi zbožňovaná zmrzlina je za tropického dne na Isla Nublaru ještě lepší. Zjistěte, kolik mají denně příchutí!

Starbucks

K odstartování den v Jurském světě vám jsou naši baristi k dispozici. Ať už jste strávili noc spaním na stromě, nebo jen potřebujete zdravou ranní svačinku. Doporučujeme naši Isla Nublarskou kávu. Vyrobena je z kávových zrn hybridizovaných s rostlinami z druhohor.

Sladkosti od Melissy

Každý si zaslouží speciální péči. Populární cukrárna Jurského světa má všechny vaše oblíbené sladkosti. Ale také zbrusu nové, jako třeba Křídový karamel a Zkamenělý fondán.

Dave & Buster’s

V Jurském světě bude váš úsměv nepopsatelný. Zahrajte si Závody raptorů, zakousněte Vulkanické stegosauří jednohubky, nebo sledujte své oblíbené sportovní události na více než 38 plochých obrazovkách. Více zábavy pod jednou střechou nenajdete!

Sunrio

Sunrio tequila bar s mexickou restaurací. Tam je nonstop paleo-party. Ochutnejte naši 100% tequillu z jurské éry vyrobenou z křídové agávy.

Yoshinoya

Oblíbený druh fast foodu. Rychlé občerstvení v misce nyní nanajdete i v Jurském světě. Všežravci všech věkových kategorií budou milovat Teriyaki combo misku.

Jamba juice

Váš zdroj ovocných koktejlů, plně přírodní pečivo, ovesné vločky a jiné zdravé občerstvení. Pokud by měli dinosauři džus od Jamba, možná by nikdy nevyhynuli.

Nákupy

 

Nákupování na Isla Nublaru

I tam, kde jsou dinosauři, je tolik skvělých míst k nakupování. Ať už hledáte suvenýry, dárky, oblečení, nebo jedinečné obchody s vzácnými jurskými uměleckými výrobky. Na Isla Nublaru si každý najde to své.

Šperky Pandora

Pandora nabízí jedinečné šperky inspirováni znovuzrozením jurské éry. Například přívěsek mosasauřího zubu, který není k dostání nikde jinde na světě.

Brookstone

Máme pro vás kompletní katalog unikátních dárku od Brookstonu se speciálními exkluzivními položkami. Například masážní roh Triceratopse, dávný jantarový ionizátor a safari klobouk podepsaný Johnem Hammondem.

 

Jurští obchodníci

Největší sbírka oficiálního zboží Jurského světa v jednom úžasném obchodě. Suvenýry, oblečení, dárky, vše v jurském stylu, barva a velikost variabilní. Exkluzivní nabídka od našich partnerů z celého světa. Produkty, které nikde jinde nenajdete. Možná budete potřebovat Tyrannosaura, aby vám s tím pomohl domů.

Havaianas

Mrkněte se po více než 300 stylech sandálů, ideálních na procházky po parku. Pokud máte velikost doslova dinosauřích rozměrů, vyrobili jsme sandály speciálně pro každé zvíře v parku.

IWC

IWC kombinují puntičkářský design s nadčasovou elegancí. Naše hodinky vás budou inspirovat a udržovat vás v přesnosti na věky.

Caliza Spa

Dopřejte si relax jako král, či královna v Jurském Caliza Spa. Díky našemu kompletnímu kosmetickému ošetření a relaxačním technikám pro celé tělo se budete cítit jako zcela nový druh.

Columbia

Od jury až po dobu ledovou a každou éru mezi tím, Columbia Sportswear má ideální zařízení pro všechny druhy počasí.

Oakley

V obchůdku Oakley Jurského světa připravte své oči na ty nejpůsobivější vizuální hody. Designově jedinečný Oakley vyrábí moderní sluneční brýle, dioptrické brýle, oblečení, hodinky a další různé doplňky pro muže a ženy.

 

Tyto stylové klobouky vás ochrání před tropickým sluncem Isla Nublaru. Navštivte jakýkoliv stánek Jurského světa a vyberte si ten, který vám padne.

Vycpaný Triceratops je plyšák, takže nebojte, uvnitř se neschovává skutečný Triceratops. Tyto plyšové verze vašich oblíbených dinosaurů z Jurského světa vám budou do vašeho domova přinášet teplo a pohodlí pro celou vaši rodinu.