The Park is Open
Masrani
Network

Základní balíček

 

Získejte zážitek na celé věky s tímto vzrušujícím balíčkem za nejnižší cenu. Je oblíbený mezi studenty, jednotlivci i snílky!

Vstupte do moderní prehistorie

Základní balíček Jurského světa vám poskytne to nejlepší, co musíte zažít, bez ohledu na rozpočet. Je ideální pro ty, co chtějí maximálně prožít první návštěvu Isla Nublaru.

3. denní vstupenka do parku

Vidět žijící, dýchající dinosaury je k nezaplacení. Přesto jsou 3. denní vstupenky do Jurského světa součástí základního balíčku.

Pokoj standardního typu

Za naší nejlepší cenu. Všechny pokoje z nabídky zahrnují klimatizaci, pohodlnou postel, plochou televizi a bezplatné Wi-Fi. Bazény jsou přístupné všem, ale můžete je přeskočit k nejbližší dinosauří atrakci.

Mapa Isla Nublaru

Speciální suvenýr, mapu Jurského světa, si budete chtít nechat na celý život. A můžete.

Upomínkové svítilny

Svítilny Jurského světa vás doma dovedou k lednici. V těch nejtemnějších hodinách ale dobře poslouží i na Isla Nublaru.

Rodinný balíček

 

Užijte si spolu s dětmi, rodinou či přáteli pobyt na Isla Nublar s řadou aktivit pro všechny věkové kategorie. Celá rodina bude křičet radostí.

Udělejte z pobytu v Jurském světě rodinnou událost

Ať už berete s sebou ty nejmenší, teenagery nebo prarodiče. Až své potomstvo povedete po hlavní třídě, směřujíc do srdce Isla Nublaru, budete se cítit jako doma.

4. denní rodinná vstupenka do parku

Nikdy byste neměli projít miliony let historie dinosaurů ve spěchu. K prozkoumání celého ostrova budete mít díky 4. denní vstupence dostatek času. Některé atrakce mohou být pro malé děti příliš intenzivní.

Snídaně na dobrodružném safari

Ať už vaše děti milují palačinky, churros nebo cereálie, budou jíst při úsvitu dinosaurů v Údolí Gallimimů dost dobrodružně. Rodinná vzpomínka na celý život.

Rezervace jurského dětského kroužku

Nechte své děti v Dětském jurském kroužku. Budou se bavit, dostanou najíst a budou v bezpečí před dinosaury i před sebou navzájem. Hned máte na Isla Nublaru k dispozici více dospělejších aktivit.

Seznámení s Panem DNA

Podejte ruku, nebo dejte pěstí naší nejmilovanější postavě parku - Pan DNA. Udělá svět paleogenetiky stravitelný pro milovníky Jurského světa všech věkových kategorií. Setkejte se v Hammondově výtvorné laboratoři. Dostupné pouze v určený čas.

Vytvořte si vlastního plyšového dinosaura

U jurských obchodníků popusťte v rodině představivost a nechte děti vytvořit si jedinečného plyšového dinosaura. Starší děti si mohou vybrat a zdarma vytisknout dinosaura na místní 3D tiskárně.

Adrenalinový balíček

 

Poznejte pravou divočinu s tímto akcí nabytém dobrodružství pro jurské adrenalinové nadšence. Osobní favorit Simona Masraniho.

Odvažte se a při dovolené v Jurském světě posuňte své hranice

Let vrtulníkem, sjíždění divoké vody, krmení Tyrannosaura... Nic není nemožné, pokud máte odvahu. Myslíte, že na to máte? Zarezervujte si adrenalinový balíček již dnes.

Let vrtulníkem

Připoutejte se a vzlétněte na jednom z nejvíce vzrušujících výletů do Jurského světa. Isla Nublar s Pteranodonní perspektivy povznese vaše zážitky z Jurského světa na zcela novou úroveň.

Pomozte nakrmit Tyrannosaura

Staňte tváří v tvář králi džungle. Naši dinosauří ošetřovatelé vás provedou krmením Tyrannosaura. Od výběru čerstvého masa, až k umísťění do výběhu. Návštěvníci se musejí zúčastnit povinného bezpečnostního školení.

Sjíždění divoké vody

Pokud se cítíte jako obojživelník, pak Křídovou plavbu budete přímo milovat. Sjet Isla Nublar po peřejích 3. třídy je vzrušující prohlídka dinosaurů. Vyžaduje záchranné vesty.

Bungee jumping do Jurské laguny

Co má bungee jumping co dočinění s dinosaury? Nic, kromě toho, že obojí je naprosto úžasné! Vaše srdce bude bušit, jakoby jste se právě proběhli ve výběhu Tyrannosaura.

Balíček Johna Hammonda

 

Učte se od našich světových odborníků, průvodců a paleontologů na naučné expedici, která je ideální pro studenty a dinosauří nadšence.

Studenti, dinosauří nadšenci a budoucí paleontologové, tento balíček je pro vás

Zažijte rozsah a hloubku vize Johna Hammonda s bezprostřední interakcí a exkluzivními prohlídkami v zákulisí Hammondovy výtvorné laboratoře. Víme, že máte rádi dinosaury. Nyní máte šanci natáhnout ruku a dotknout se.

Paleontolog po ruce

Získejte hloubkové paleovzdělání s naším paleontologem Brianem Switkem. Provede vás zákulisím celého parku. Tudy, kam mohou pouze zaměstnanci. Uvidíte, jak se staráme o naše největší obyvatele Isla Nublaru.

Prohlídka Výtvorné laboratoře

Vstupte do Výtvorné laboratoře a uvidíte, jak naši genetici tvoří další evoluci Jurského světa. A také největší sbírku paleoDNA v jantaru na světě.

Líhnutí dinosaurů

(Pokud to podmínky dovolují.) Staňte se svědky zrození po milionech letech. Když ostré malé zobáčky prorazí skořápku a objeví se malý dinosaurus, můžete být prvním, na kterého tento malý Tyrannosaurus pohlédne.

Uváděná projížďka Gyrospherou

Připojte se k našim ostrovním průvodcům a projeďte se po Údolí Gallimimů při prohlídce, která nijak nenarušuje stáda dinosaurů. Buďte svědky toho, jak shánějí nejlepší kapradiny a další rostliny Isla Nublaru, jak se starají o mladé a dalších jejich činností.

Romantický balíček

 

Isla Nublar má pro zamilované ubytování a dobrodružství, které vám dozajista rozbuší srdce.

Romantický balíček je ideální pro páry, které chtějí v sobě vyvolat pravěkou vášeň

Pobyt v romantickém podkrovním apartmá poskytne vám i partnerovy impozantní výhled na Isla Nublar a láhev vína z hroznů z neolitu. Dny strávíte procházkami džunglí a noci pod hvězdami naslouchajíc tokaní Dimorphodonů.

Piknik s dinosaury

Vyjeďte lanovkou na vrchol Isla Nublaru a užijte si nádherný výhled na celou jižní polovinu Jurského světa pod širou oblohou. Oblíbené místo k žádání o ruku.

Spánek pod hvězdami

Karavan bílých plátěných stanů v jurské džungli vám umožní spát jako sultán. Naši ostrovní průvodci se tu utábořili. Vám i vaší lásce zde poskytnou patřičné pohodlí. Zbytek je ve vašich rukách.

Uvítací koš

Součástí je víno, síry a uzeniny z místních zdrojů. Náš uvítací koš vám pomůže navodit náladu. Pokud potřebujete pomoci s výběrem, nebo máte speciální přání, požádejte naše recepční specialisty o pomoc.

Apartmá pro páry

V pokoji je vířivka, krásný výhled a dostatek kusů egyptského povlečení. Každá dekorace byla navrhnuta mezinárodně renomovanou dohazovačkou ke hvězdám, Dr. Evelyn Mae West Von Hapsburg-Kennedy.

Prémiový balíček predátora

 

Tyrannosaurus všech balíčků je dostupný pouze pro naše nejelitnější hosty. Na ničem jsme našetřili. Vaše životní dovolená v Jurském světě bude na vrcholu potravního řetězce.

Poznejte Jurský svět jako králové Isla Nublaru

Buďte v popředí každé atrakce, získejte exkluzivní přístup k našim dinosaurům a obdržte přednostní vstup do všech našich klubů, hotelů a restaurací. Pokud neupřednostňujete náklady před dobrodružstvím svého života, pak je tento balíček přímo pro vás.

Soukromé krmení dinosaurů

Zažijte vzrušení jako nikdo jiný a přijďte nakrmit vrcholové predátory. Naši dinosauří behavioristé vás bezpečně provedou přípravou potravy pro jednoho z našich mimořádných masožravců.

Osobní 25. hodinová služba

Požadujete od svého dne více? Naše proslulá 25. hodinová služba vám rozumí. Pokud budete mít přání, co bude na Isla Nublaru splnitelné, naši zřizovatelé vám snesou i dinosaura z nebe.

Prezidentské apartmá

Jurský svět nerozlišuje běžné smrtelníky od světových vůdců, stejně jako minulost od přítomnosti. Ať už vládnete železným drápem nebo sametovým límcem, obuškem, či mikrofonem, naše ubytování předčí všechny vaše potřeby a očekávání.

Lahvový servis nočního klubu Origins

Pouze ti největší „V“ z VIP se dostanou za oponu nočního klubu Origins. Jako jeden z našich nejvzácnějších hostů, budete obsluhováni nelepším personálem na Zemi, setkáte se s dýdžejem Kidem Businessem a obdržíte prémiovou láhev.