The Park is Open
Masrani
Network

Standartní balíček

 

Získejte zážitek na celé věky s nejvíce vzrušujícím balíčkem za nejnižší cenu. Oblíbený mezi vysokoškolskými studenty, jednotlivce a stejně tak i snílky!

krok do moderní prehistorie

Standardní balíček Jurského Světa vám poskytne vše, co nejlepšího potřebujete zažít, za jakýkoliv rozpočet. Ideální pro nováčky, kteří chtějí získat maximální hodnotu z jejich zážitku na Isla Nublar.

3. denní vstupenka do parku

Je k nezaplacení vidět žijící a dýchající dinosaury, ale tyto 3. denní vstupenky do Jurského Světa jsou zahrnuty ve standardním balíčku.

Pokoj standardního typu

Za naší nejlepší cenu. Všechny pokoje ve výběru nabízejí klimatizované pokoje s pohodlnou postelí, plochou televizi a bezplatné Wi-Fi. Bazény na každém kroku, to vše mžete přeskočit a překročit k nejbližší dinosauří atrakci.

Mapa Isla Nublaru

Speciální suvenýr mapa Jurského Světa, kterou si budete chtít nechat, a můžete, na celý svůj život.

Upomínkové svítilny

Speciální suvenýr mapa Jurského Světa, kterou si budete chtít nechat, a můžete, na celý svůj život.

Rodinný balíček

 

Užijte si spolu s dětmi, rodinou či přáteli pobyt na Isla Nublar s řadou aktivit pro všechny věkové kategorie. Celá rodina bude křičet radostí.

Udělejte si ze svého pobytu v jurském Světě rodinnou záležitost

Ať už máte v závěsu ty nejmenší, teenagery nebo prarodiče, budete se tu cítit jako doma, když své potomstvo povedete po hlavní třídě a budete směřovat do srdce Isla Nublaru.

4. denní rodinná vstupenka do parku

Nikdy byste neměli projít miliony let historie dinosaurů ve spěchu. K prozkoumání celého ostrova budete mít díky 4. denní vstupence dostatek času, projít se svým balíčkem celý park. Některé atrakce mohou být pro malé děti příliš intenzivní.

Snídaně na dobrodružném safari

Ať už vaše děti milují palačinky, churros nebo cereálie, budou jíst při dobrodružném úsvitu dinosaurů v Údolí Gallimimů. Rodinná vzpomínka na celý život.

Rezervace jurského dětského kroužku

Zanechte své děti v Dětském jurském kroužku. Budou se bavit, dostanou najíst a budou drženi v bezpečí před dinosaury a před sebou navzájem. A vy hned máte k dispozici více dospělejších aktivit na Isla Nublaru.

Seznámení s Panem DNA a pozdravte ho

Podejte ruce, nebo dejte ránu pěstí naší nejmilovanější postavou parku: Pan DNA. Udělá svět paleogenetiky stravitelné pro milovníky Jurského Světa všech věkových kategorií. Setkejte se v Hammondově výtvorné laboratoři. Dostupné pouze v určený čas.

Vytvořte si vlastního plyšového dinosaura

Spusťte ve vaší rodině představivost u jurských obchodníků a nechte každé vaše dítě vytvořit si jedinečného plyšového dinosaura. Starší děti si mohou vybrat a zdarma vytisknout dinosaura na místní 3D tiskárně.

Adrenalinový balíček

 

Udělejte si procházku po divoké straně s tímto akcí nabytém dobrodružství pro jurské adrenalinové nadšence. Osobní favorit Simona Masraniho.

Udělejte si ze své dovolené v Jurském Světě hranici vašich možností

Let vrtulníkem, rafting na divoké vodě, krmení T. Rexe, nic není nemožné, pokud máte odvahu. Myslíte si, že to zvládnete? Zarezervujte si adrenalinový balíček již dnes.

Prohlídka vrtulníkem

Připoutejte se a vzlétněte na jednom z nejvíce vzrušujících výletů do Jurského Světa. Isla Nublar s pteranodonní perspektivy povznese vaše zážitky z Jurského Světa na zcela novou úroveň.

Pomozte nakrmit T. Rexe

Přijděte tváří v tvář ke králi džungle. Naši dinosauří ošetřovatelé vás provedou krmením T. Rexe, od výběru čerstvého masa, až k umisťování ho do výběhu. Návštěvníci se musejí zúčastnit povinného bezpečnostního školení.

Rafting na divoké vodě

Pokud se neustále cítíte jako obojživelník, pak křídovou plavbu budete přímo milovat. Sjeďte Isla Nublar po peřejích 3. třídy na vzrušující dinosauří projížďce. Vyžaduje záchranné vesty.

Bungee jumping do jurské laguny

Co má bungee jumping co dočinění s dinosaury? Nic, kromě toho, že obojí je naprosto úžasné! Vaše srdce bude bušit, jakoby jste se právě proběhli ve výběhu T. Rexe.

Balíček Johna Hammonda

 

Učte se od našich světových odborníků, průvodců a paleontologů na naučné expedici, která je ideální pro studenty a dinosauří nadšence.

Studenti, Dinosauří nadšenci a budoucí paleontologové, tento balíček je pro vás

Zažijte rozsah a hloubku vize Johna Hammonda s bezprostřední interakcí a exkluzivními prohlídkami v zákulisí Hammondovy Výtvorné Laboratoři. Víme, že máte rádi dinosaury, niní máte šanci natáhnout ruku a jednoho z nich se dotknout.

Paleontolog po ruce

Získejte hloubkové paleo vzdělání s naším místním paleontologem Brianem Switkem. Provede vás v zákulisí celého parku, tam kam mohou pouze zaměstnanci. Uvidíte, jak se staráme o naše největší obyvatele Isla Nublaru.

Prohlídka Výtvorné Laboratoře

Vstupte do Výtvorné laboratoře a uvidíte, jak naši genetici sestavují další evoluci Jurského Světa od největší sbírky paleo DNA, ukryté v jantaru, na světě.

Líhnutí dinosaurů

(Pokud to podmínky dovolují.) Staňte se svědky zrození po milionech letech. Když ostré malé zobáčky prorazí skořápku a objeví se malý dinosaurus, můžete být doslova první, na kterého tento malý T. Rex pohlédne.

Uváděná Gyrosphere prohlídka

Připojte se k našim Isla průvodcům a projeďte se po Údolí Gallimimů při prohlídce, která nijak nenarušuje stáda dinosaurů. Buďte svědky, jak shánějí nejlepší kapradiny a jiné rostliny po Isla Nublaru, jak se starají o mladé a dalších jejich činností.

Romantický balíček

 

Isla Nublar je pro milovníky s ubytováním a dobrodružstvím, po kterém se vám dozajista rozbuší srdce.

Romantický balíček je ideální pro páry, které chtějí v sobě vyvolat prehistorickou vášeň

Pobyt v romantickém podkrovním apartmá poskytne vám i vašemu partnerovy impozantní výhled na Isla Nublar a láhev vína vyrobeného z hroznů pocházejících z neolitu. Dny strávíte procházkami džunglí a noci pod hvězdami nasloucháním vzdálenému tokaní Dimorphodonů.

Piknik s dinosaury

Vyjeďte lanovkou na vrchol Isla Nublaru a užijte si nádherný výhled na celou jižní polovinu Jurského Světa pod širou oblohou. Oblíbené místo k žádání o ruku.

Spánek pod hvězdami

Karavan bílých plátěných stanů v jurské džungli vám umožní spát jako sultán. Naši Isla průvodci se zde utábořili, a tak vám a vaší lásce zde poskytnou pohodlí. Zbytek je ve vašich rukách.

Uvítací koš

Zahrnuje víno, síry a uzeniny z místních zdrojů, náš uvítací koš vám pomůže naladit náladu. Pokud potřebujete pomoci při výběru položek, nebo máte speciální přání, požádejte naše recepční specialisty o pomoc.

Apartmá pro páry

V pokoji je vířivka, krásný výhled a několik druhů egyptského povlečení. Každá dekorace byla navrhnuta mezinárodně renomovanou dohazovačkou ke hvězdám, Dr. Evelyn Mae West Von Hapsburg-Kennedy.

Balíček vrcholového predátora

 

T. Rex všech balíčků je dostupný pouze pro naše nejelitnější hosty. Na ničem jsme našetřili, aby byla vaše životní dovolená v Jurském Světě na vrcholu potravního řetězce.

Zkušenosti z Jurského Světa jako Isla Nublar ocenění

Buďte v popředí každé atrakce, získejte exkluzivní přístup k našim dinosaurům a obdržte upřednostněný přístup do všech našich klubů, hotelů a restaurací. Pokud neupřednostňujete náklady před dobrodružstvím svého života, pak je to balíček přímo pro vás.

Soukromé krmení dinosaurů

Zažijte vzrušení jako nikdo jiný a přijďte nakrmit vrcholové predátory. Naši dinosauří behavioristé vás bezpečně provedou přípravou potravy pro jednoho z našich mimořádných masožravců.

Osobní 25. hodinová služba

Požadujete od svého dne více? Naše proslulá 25 hodinová služba vám rozumí. Pokud vás to popadne a jste zrovna na Isla Nublaru, naši zřizovatelé vám snesou i dinosaura z nebe.

Prezidentské apartmá

Jurský Svět nerozlišuje běžné smrtelníky od světových vůdců, minulost od přítomnosti. Ať už vládnete železným drápem nebo sametovým límcem, obuškem, či mikrofonem, naše ubytování předčí všechny vaše potřeby a očekávání.

Lahvový servis nočního klubu Origins

pouze ti nejvíce „V“ z VIP se dostanou za oponu nočního klubu Origins. Jako jeden z našich nejvzácnějších hostů, budete obsluhováni nelepším personálem na planetě, setkáte se s DJ Kid Business a obdržíte vaši první prémiovou láhev lihoviny na doma.