The Park is Open
Masrani
Network
 

Vrchní manažerka Jurského světa

Ambiciózní milovnice dinosaurů, Claire, nastoupila v roce 2004, během prvního ročníku na vysoké, jako stážistka do rozbíhajícího se zábavního parku s názvem „Jurský svět,“ na Isla Nublaru. Plna očekávání a touhy po kariérním růstu začala Claire svou původní osobnost, rodinu, moralitu a lásku ke zvířatům odsouvat na vedlejší kolej. Upřednostnila kariéru, před sebou sama.

Claiřiny snahy nakonec nepřišli nazmar a získala to, po čem tak toužila. Nyní je vrchní manažerkou parku. Dinosauři jsou pro ni teď jen majetek, čísla, či další investice. Práce se stala jejím životem a věnuje jí většinu svého času i úsilí. Když jste provozní ředitelka projektu takovýchto rozměrů, není to zas tak složité. Zejména, když pak máte sklony k workoholismu. Přes všechno to množství úkolů a nátlaku, se zdá, že vše zvládá skvěle s přehledem a odstupem. To zřejmě díky svérázné povaze i chladnému vystupování. V jádru je však nejistá, má strach z neúspěchu, vyžaduje uznání a potřebuje kontrolu.

Claire má také dva synovce. Vzhledem k tomu, že se prakticky nevídají, rozhodla se Karen, Claiřina starší sestra, poslat je k tetě na týdenní prázdniny v parku. A jelikož Claire nemá nejmenší tušení, jak se o Zacha a jeho mladšího bratra Graye postarat, bude mít tak o pár podstatných problémů k řešení více.