The Park is Open
Masrani
Network
 

Vrchní genetik InGen Technologies

Dr. Wu, genetický inženýr a biolog, jenž vedl laboratoře Jurského parku a společnosti InGen, se v listopadu roku 1994 vrátil se svým týmem na opuštěný ostrov Nublar, který ovládli naklonovaní dinosauři. Jeho úkolem bylo katalogizovat počty druhů a provést nezbytný výzkum. Ten ho dovedl k závěru, že lze kombinovat nejen DNA různých druhů, ale také jejich charakteristické schopnosti, na základě čehož napsal knihu s názvem "Další krok: Evoluce božího konceptu" (1995). Poté, roku 1997, se jeho týmu podařilo vytvořit první hybridní rostlinu, což upoutalo celosvětovou pozornost médií.

V roce 1998 byl InGen převzat společností Masrani Global Corporation a o dva roky později generální ředitel Simon Masrani Henryho povýšil. Pod jeho vedením jsou tak v laboratořích Nublaru vytvářeni dinosauři pro nový park.

Nejnovější výzvou, kterou ho vedení Jurského světa pověřilo, bylo stvoření „většího a děsivějšího“ hybrida, který by přilákal více platících návštěvníků. A podařilo se. Odhodlanost, touhou pokořit hranice a chamtivost ve spojení s nedostatkem etiky a morálky dala za vznik predátorovi s trefným jménem Indominus rex. Nikdo ze zúčastněných se však již nezabýval tím, zda by měla.