About Movie
O Filmu

Popis Filmu

 

Ztracený Svět: Jurský Park

The Lost World: Jurassic Park

Premiéra U.S.A.

11. Června 1993

Premiéra Č.R.

11. Června 1993

Délka:

127

minut

Přístupnost

PG-13

Rozpočet

3 000 000 $

Poměr stran

1.85:1

Tržby U.S.A.

402 828 120$

Tržby Celosvětově

1 029 528 120$

Nejúžasnější objev současnosti se stává největším dobrodružstvím všech dob

Dobrodružství vznikající 65 milionů let

Obsah

 

Před čtyřmi lety byl Jurský park zničen. Neznamenalo to však konec všem dinosaurům. Celou dobu existoval i druhý ostrov. Tam byli dinosauři chováni v přirozeném prostředí, bez ohrad a dohledu.

Posádka výletní lodi zakotví u pobřeží ostrova Sorna. Za nedlouho jsou však napadeni agresivními tvory a nevědomky tak odhalí, jaké tajemství ostrov skrývá. Nyní je jen otázkou času, než ho bude chtít někdo využít ve svůj prospěch. Zakladatel parku, John Hammond (Richard Attenborough), proto podniká rozhodné kroky a usiluje o prohlášení ostrova za izolovanou přírodní rezervaci. Povolává Iana Malcolma (Jeff Goldblum) a žádá ho, aby vedl tým, jehož úkolem bude zdokumentovat život dinosaurů na Isla Sorně. Další členkou výpravy je Ianova přítelkyně, zooložka Sarah (Julianne Moore), která už na ostrov odjela. Ian neváhá a i se zbytkem expedice se jí okamžitě vydává na pomoc.

Celosvětově úspěšné pokračování filmového hitu nabízí ještě více dinosaurů, akce a dech beroucích vizuálních efektů, než jeho cenami ověnčený předchůdce. Režisér Steven Spielberg nás bere do nového ráje, kde jsou lidé a jejich moderní technologie konfrontováni s králi ZTRACENÉHO SVĚTA. Tento klasický snímek vás napětím přiková do křesel… znovu!

Trailer #1 - CZ titulky
The Lost World