The Park is Open
Masrani
Network
 

Minulost

 

Masrani byla založena 16. února 1973 Sanjay Masranim se zrozením Mascomu, ambiciózní telekomunikační síť se nachází v samém srdci Indie. Po deseti letech zdokonalování svých technologií se Mascom stal po roky 1983-1991 se stal jménem domácností s pětačtyřiceti kanály pokrývající indický subkontinent. V roce 1992 Sanjay Masrani předčasně zemřel a firmu úspěšně předal svému synu Simonovi.

Simon rozšířil služby Mascomu. V roce 1996 založil odvětví Masrani Oil v Abu Dhabi, což Masraniho globální korporaci uvedlo na světový radar. Přesto, že je jedním z nejmladších ropných společnosti v provozu, Masrani Korporace generuje třetí největší příjem z výnosů na každý obchod mezi léty 1997 až 2004. Dnes Masrani Oil doplňuje 21% paliv v odvětví dopravy po celém světě.

V roce 1997 Simon Masrani začal jednat s cílem získat mezinárodní genové technologie po úmrtí Dr. Jona Hammonda, aby přetvořil a obnovil na úroveň, kterou kdysi požadoval bývalý zakladatel. V roce 1998 spadl InGen pod Masraniho a po roky 2002 – 2004 ho pomohla Masrani Korporace vést na své dosud největší dobrodružství: výstavbu Jurského Světa na Isla Nublar.

Vision

Innovation

Success

Corporate Introducing
Masrani
 

Současnost

 

V současnosti má Masrani Global Corporation podíly v obou obchodních i průmyslových odvětvích, od ropy, telekommu, hornictví, stavebnictví, strojírenství, nemovitosti, technologie až po zdravotnictví.

Nyní je jednou ze světových předních Fortune 500 společností a nárůst Masrani pokračuje v expanzi, k čemuž dopomáhá světová ropná ekonomika.

Corporate Introducing
Masrani
 

Globální Úřad Masrani

 
Hlavní kanceláře Masrani Global Corporation a její dceřiné společnosti se sídly po celém světě.

Isla Nublar

San José

San Diego

Washington D.C.

New York

London

Paris

Johannesburg

Abu Dhabi

Dubai

Mumbai

Singapore

Shanghai

Tokyo

Melbourne

Auckland

 

Enter

The Jurassic World

 

Společnosti

 

Timack Construction

Byla založena roku 2002 za účelem výstavby Jurského Světa, Timack Construction se specializují na renomované obchodní stavební konstrukce.

Axis Boulder

Axis Boulder v Dubaji byla založena roku 2000 společností Masrani, aby pomáhala navrhovat design pro mnoho Masraniho civilních a mechanických zájmech.

Medixal Health

Se sídlem v New Yorku a operacích po celých Spojených státech Medixal Health vlastní a provozuje více než 32 výukových a výzkumných nemocnic v celé Severní Americe.

Data Analysys

Poradenské datové řešení pro auditu a zabezpečení, bez ohledu na to, jak velcí či malý jste. Data Analysys již působí v Johannesbergu od roku 1996.

Aerospace Dynamix

Vedoucí postavení v oblasti letecké techniky, výzkumu a designu od svého založení ve Francii v roce 2007. Společnost se zaměřuje hlavně na design křídel a výrobu.

Tatsuo Technology

Tatsuo Technology působí v Japonsku od roku 1984, je společností vyrábějící čipy. Od jejich získání v roce 2001, se Tatsuho zaměřuje na příští generace procesorů.

Enter

Ingen Security

 

Masrani News

 

Blog File Start

News

52015

Květen 2015

Nové koncepty odhaleny

Claire Dearingová, dlouhodobá manažerka aktivit Jurského Světa, hovoří na Isla Nublaru v Kostarice.

Již Brzy

Zpráva:

Claire Dearingová, dlouhodobá manažerka aktivit Jurského Světa, hovoří o tom, co mohou návštěvníci očekávat v příštích pěti letech, včetně příštích měsíců – vysoce očekávaného Indomina rexe. „Jsme na naše úspěchy v Jurském Světě velmi hrdí a dostatečně nemůžeme vyjádřit naše nadšení z nadcházejícího exempláře, který je vrcholem genetické technologie,“ oznamuje Claire z Isla Nublaru, Kostariky. „Indominus je lákavým přírůstkem do naší různorodé škály atrakcí, u kterých máme jistotu, že budou naše budoucí návštěvníky hodně bavit.“ Slečna Dearingová také naznačila, že Indominus může být první z mnoha geneticky modifikovaných dinosaurů, ve snaze InGenu neustále uspokojovat jak návštěvníky, tak i své investory. Výběh Indomina rexe je připravován k oficiálnímu otevření pro veřejnost na červenec 2015.

Blog File End

Blog File Start

News

42015

Duben 2015

Oil na Energy

Tolik očekávané logo Masrani Energy je odhaleno, zobrazující budoucí směr a vývoj této společnosti.

Oil na Energy

Zpráva:

Krok, o kterém se spekulovalo několik měsíců, Masrani Oil byl s okamžitou platností oficiálně přejmenován na Masrani Energy. „Tento název odráží naší evoluci jako životaschopného celosvětového orgánu,“ vysvětluje William MacLean – ředitel komunikací od Masrani Energy. „Investice Masrani Energy nejsou jen v ropě, jsme odhodláni k čistšímu alternativnímu řešení, zahrnující nejen větrné, vodní a geotermální elektrárny; ale také biopaliva. Nové jméno také odráží naší rozsáhlou spolupráci s InGen, posilující naše inovace ve vědecké komunitě.“ Cílem Masrani Energy je masově vyrábět jako první na světě s ethanolem smíchané palivo, schválené od FFA, pro odvětví letecké dopravy do roku 2017, s čímž může vysoko poskočit v žebříčku podílů na trhu v odvětví mezinárodní dopravy. Masrani Energy uspořádají koncem tohoto měsíce tiskovou konferenci v Dubaji, kde se budou řešit další otázky týkající se této změny.

Blog File End

Blog File Start

News

32015

Březen 2015

Pohled mikroskopem:

Díky nové technologii bude InGen pomáhat Medixal Health ve výzkumu nemocí.

Dekódování nakažené DNA

Zpráva:

V posledním vydání vědeckého časopisu, Dr. Henry Wu z InGen Technologies oznámil možnost, že stále se rozrůstající genomová knihovna InGen bude nápomocna Medixal Health ve výzkumu nemocí. „Pro některé to asi není žádné překvapení, že máme v úmyslu využít nashromážděné znalosti InGenu pro zdravotnictví. S dnešní technologií jsme již schopni číst nerozkódované DNA a vysledovat sekvenci různých starých chorob, něco jako jít zpět ve svých stopách ve sněhu, jsou to však stopy biologické. Tato bezprecedentní práce nám dává nahlédnout do historie různých epidemií, na Zemi známých.“ Dr. Wu vyjádřil pro událost měnící éru svou důvěru, „Je to jak otevřít Pandořinu Skříňku, jeden se nestačí divit a žasnout nad tím, co kam genetický věk povede budoucnost lidstva.“

Blog File End

Blog File Start

News

22015

Únor 2015

Mapování historie Země

InGen a Masrani Oil se dohodli na nových šetrnějších postupech těžby, která může odhalit dosud vědě naznáme organismy.

Od fosilních paliv ke zkamenělinám

Zpráva:

Masrani Oil a Mezinárodní Genetické Technologie budou na březnové konferenci diskutovat o tom, jaké nové inovace týkající se fosilních paliv by mohli pomoci při identifikaci dobře zachovalých zkamenělin, které jsou potřebným klíčovým prvkem k přivedení dinosaurů zpět k životu v Jurském Světě. „Fosilní paliva jsou uhlovodíky, jakým je například uhlí, ropa a zemní plyn, vzniklé z biologických zbytků prehistorických organismů,“ vysvětluje Emma Hanniganová – vedoucí styku s veřejností od Masrani Oil. „Analýza mořské zeminy ve Spojených arabských emirátech ukázala identifikovatelný uhlík a na železo bohaté organické struktury od pozdní křídy do poloviny miocénu. Vědci z InGen jsou z toho velmi nadšení. S ohledem na stále se rozšiřující vodní a botanickou genomovou knihovnu InGenu, kdo ví, co tam venku ještě je?“

Blog File End

Blog File Start

News

12015

Leden 2015

Asset Containment team

Bezpečnostní organizace InGenu bude moci rozvíjet nové pokročilé technologie.

InGen obdrží podporu financování od Masrani Global

Zpráva:

Generální Ředitel organizace Simon Masrani oznámil pro následující tři roky podporu pro dceřinou společnost InGen ve výši 225 milionů dolarů. Finanční prostředky jsou dále přiděleny k podpoře soukromé bezpečnostní divize InGenu, která se stala světovým lídrem ve specializaci na udržování míru, provoz dronů a kontrolu nepředvídatelných událostí. „Jurská Svět je globální destinací, což sebou nese i jistá rizika,“ říká Vic Hoskins – vedoucí bezpečnostních operací pro InGn. „Zde na Nublaru je naším úkolem podnikat jistá bezpečnostní opatření a zajistit bezpečné prostředí parku jak pro zaměstnance, tak pro miliony lidí, kteří park každým rokem navštěvují.“ Podle pana Hoskinse zvýšení finančních prostředků dopomůže rozšířit výzkum společnosti a také i nadále rozvíjet pokročilé bezpečnostní opatření.

Blog File End

Blog File Start

News

122014

Prosinec 2014

Sledovač bouří

Meteorologický satelit Mascom, Glinda, poskytuje předčasné meteorologické údaje o psychologii a chování zuřivých nízkotlakých systémů počasí.

Konec éry pro satelit Mascomu "Glinda"

Zpráva:

Po 15 letech služby bude ke konci tohoto týdne klesat k zemi satelit Mascomu Glinda. Zastaralé zařízení bude vyřazeno z provozu, aby uvolnilo místo pro novější model satelitu. Glinda byl zařízen pro shromažďování informací o potencionálně nebezpečných bouřích, které posílal ke studiím pozemnímu týmu. Byl vytvořen v rámci projektu Masrani wing a po několika úspěšných experimentech již s pomocí týmu se podařilo zachránit tisíce životů, díky pochopení biologie počasí, včetně bouří. To vedlo k vynálezu vysoce pokročilého varovného systému, který v té době kontrolovali technici. „Glinda nedopadne na pevninu,“ ujišťuje Jessie Rosegrant. „Její trajektorie byla odhadnuta daleko nad Tichý oceán, kde shoří v horních vrstvách atmosféry.“

Blog File End

Blog File Start

News

112014

Listopad 2014

Neznámý nový svět

Na ledem pokrytých sibiřských pláních se ukrývá spoustu tvorů v dosud původní podobě z dávných dob, kteří čekají na vyzvednutí z věčného sevření ledu.

InGen rozšiřuje své vykopávky na Sibiř.

Zpráva:

Nové zařízení InGenu „Martel“ založený na Sibiři nyní otevřel. Výzkumný tým devíti vědců a 45 těžebních dělníků budou po dobu 18 měsíců těžit na 42 místech ledovců a zmrzlé půdy. Tým doufá, že najde organické pozůstatky datující se do doby před 40.000 až 200.000 let. Nejmodernější výzkumná stanice se budovala dva roky a věříme, že poblíž je skupina stále osrstěných mamutů, pohřbených v permafrostu. „Mohlo by potencionálně jít o předzvěst nové éry vědeckých objevů, které nám pomohou zmapovat naší přírodní historii, jako nikdy předtím. Jsem nadšený, že můžu konečně vidět Martel dokončený,“ vyjádřil své nadšení Dr. Henry Wu, který touží přidat nové kousky do stále rostoucí genomové knihovny InGenu.

Blog File End

Blog File Start

News

102014

Říjen 2014

Nezkrotná příroda

Hurikán způsobil obří ztráty v rozpočtu Masrani Oil, naštěstí všichni byli z plošiny včas evakuování.

Hurikán pozastavil produkci Masrani ropy

Zpráva:

Masrani Oil Platform L-12 je v celkové rekonstrukci poté, co byl zdecimován hurikánem v srpnu ve východním Pacifiku. Celková škoda na plošině byla odhadnuta na 12.500.000 dolarů, která odstaví L-12 na rok od výroby. Celá plošina s zřítila po odlomení tří nohou a vrt se zcela zbořil. Poškození je i v celém vnitřním prostoru i nástupišti a je téměř fatální pro celou plošinu i jeho posádku. Rafinérie L-12 je v současné době v obnově a instaluje se 16 kotvících lan, místo původních 12, čímž je o 50% stabilnější než dříve instalované zařízení. Simon Masrani podepsal smlouvu na novou polo-ponořenou plošinu, který by nakonec nahradila L-12 do 5 let.

Blog File End