The Park is Open
Masrani
Network

Připojte se k nám

 

Pokud by jste měli pracovat v jednom z našich profesionálních prostředích – od našich laboratoří, až po tropický Isla Nublar – chceme po vás, aby jste byli sami sebou; to je požadavek samotného Simona Masraniho. Hledáme lidi ze všech životních oblastí, k připojení se do jednoho z našich četných sektorů, kteří se nebojí vystoupit z davu a posunout hranice toho, co to znamená být úctyhodným členem světové průkopnické společnosti.

Můžete přispět svým odborným talentem do jedné z nejrychleji se rozšiřující rodiny světa? Můžete být jedním z tisíců aktivních pracovníků? Můžete nám ukázat něco nového? Můžete to být vy?

Pokud jste klikli na tuto stránku, už máte od přírody tu zvědavost, kterou hledáme, udělejte ještě jeden krok dále vstříc nové kariéře; očekáváme neočekávané.

Chceme někoho, jako jste vy.

Manažerka L.Z.

Jennifer Oliverová, z Masrani Energy, pořádá po celém světě konference na předních universitách, ve snaze nalézt nové talenty.

Stáže Masrani

Kde můžete získat stáže Masrani? Zde je jeden příklad: Steven Paul vítá návštěvníky Jurského světa na ostrově Isla Nublar.

Stáže.

 

Každý jednou v životě dojde na rozcestí. Jsme tu, abychom nabídli zážitek, který může vést k cestě inspirace a úspěchu. Zde v Masrani vítáme ty, kteří chtějí zkoušet nové věci. Se stovkami sektorů vítáme stáže všude pro ty, kteří chtějí na skok do nového světa.

Takže co by jste měli při práci s námi očekávat? Nabízíme vynikající školení a podporu pro celou řadu profesionálních oborů, vždy s vámi bude někdo, který vás provede vším, co budete potřebovat vědět. Můžete celosvětově cestovat, pokud jste se rozhodli stát stážistou pro jeden z našich mezinárodních sektorů. Téměř 89% stážistů přijímáme na palubu, těm, kteří nám ukazují úroveň profesionality, která splňuje naše kritéria, je zde v Masrani nabídnuta práce na plný úvazek. Tak či onak, jsme si řekli, že ten zážitek za to stojí.

Tak na co ještě čekáte? Zažádejte ještě dnes!

Volné Pozice

 

Genetický Biolog

Mezinárodní Genové Technologie hledají čerstvé mladé absolventy, kteří by se mohli připojit k jejich vědeckému týmu v San Diegu, CA. Musí být hodně nadšeni a chtít se učit nové dovednosti a metodiky. Možnost cestovat je nutností.

Veterinář

Jurský Svět hledá kvalifikované veterináře, kteří se mohou připojit k Isla Nublarské veterinární službě. Úspěšní uchazeči budou vyškoleni pro práci po boku velkých dinosaurů a musejí mít zkušenosti se subsaharskými predátory.

Strážce výběhů

Jurský Svět hledá řadu Strážců výběhů, kteří se připojí k bezpečnosti - Asset Containment Team. Úspěšní kandidáti budou nutně seznámeni s přísnými bezpečnostními protokoly.

Zabezpečení

Jurský Svět vyžaduje vysokou úroveň profesionality od jejich bezpečnostních pracovníků. Sháníme na částečný úvazek jedince, kteří jsou ochotni střežit a chránit naše četné návštěvníky na Main Street v rušném letním období.

Údržba výběhů

S příchodem ohromujícího Indomina Rexe očekáváme rostoucí počet návštěvníků, takže hledáme desítky nových zaměstnanců na dohlížení na potřeby dinosaurů a udržování jejich výběhů na špičkové úrovni.

Inspektor Parku

Jako Inspektor Parku vkročíte do Jurského Světa s jedinou misí, kontrolovat naše snahy. S novou atrakcí, která dorazí letos v létě, chceme naším hostům zajistit prvotřídní služby a respekt.