The Park is Open
Masrani
Network

Blog

 

Červen 2015

Je to už dlouho, ale nakonec jsem si čas, na aktualizování svého blogu, našel. Nyní vkládáme do příprav mnoho úsilí, na pozadí společnosti Masrani jsme totiž vstoupili do nové fáze vývoje. Uvolnil se mi však můj časový rozvrh, a tak konečně přiletím na návštěvu do Jurského Světa a dohlídnu na otevření naší nejnovější červnové atrakce: Indomina Rexe.

Poslední rok jsem byl hodně zaneprázdněný, takže jsem bohužel nebyl schopen dohlížet na růst tohoto nového dinosaura. Nicméně vědci v Jurském Světě jsou opravdu inspirující skupinou lidí, kteří nám již od roku 2005 přináší nezapomenutelné zážitky. Jsem si jist, že Indominus bude dalším jedinečným přírůstkem do našeho, stále se rozrůstajícího, pravěkého obyvatelstva Isla Nublaru. Jsem si jist, že dokážu odhadnout, jak bude veřejnost na Indomina reagovat, jsem tu čest ho již před nedávnem vidět. Připouštím, že vidět ho naživo bude neskutečný zážitek. A to již brzy!

Naši investoři nás budou jistě chtít v příštích šesti měsících bedlivě sledovat, a proto také doufáme, že se Indominus ukáže být naším největším lákadlem. Jak mnozí z vás jistě vědí, naše cíle nikdy nekončí. Zde v Masrani se vždy snažíme rozvíjet ty nejnovější koncepty a prosadit je v tomto neustále se měnícím světě, ve kterém žijeme. A právě teď ten čas nadešel.

Simon

P.S. Snad budu mít čas, abych se s některými z vás osobně setkal na mé návštěvě v Jurském Světě. Budu se snažit co nejlépe si užít parku s těmi, jejichž cílem je vzdělávat se a bavit. Uvidíme se brzy!

Simon Masrani

Výkonný Ředitel Masrani, Simon Masrani, ve vrtulníku JW001 s výhledem na Isla Nublar.

Meet Simon Masrani

In Life is nothing impossible. We fear the unknown on a daily basis, but it is that unknown which driver us. Our species, whatever entities we may be, have been given the gift of asking why? We cannot forget that.

Videa

 

Corporate Introduction

00:30
1280x720

Masrani Corporate Reel

03:04
1920x1088

Ingen Technologies Tomorrow, Today

03:03
1280x720

Masrani Security Initiative

01:27
1920x1088

Galerie

 
720x480
720x480
720x480
720x480
720x480
720x480
720x480
720x480
720x480

Blog Archive

 

Březen 2015

Takže oslavy tady v Šanghaji již pominuly a jakým fantastičtějším způsobem začít rok, než to, že Masrani posílí finanční prostředky InGenu, uvnitř Masrani Oil se navíc děje něco neuvěřitelně vzrušujícího (o tom budou další novinky již brzy) a v Jurském Světě jsme oznámili vzrušující novou atrakci – Indomina rexe.

Rok 2015 už dorazil se vším všudy!

Tento měsíc zamířím do Londýna, abych se zúčastnil IventiCon 2015, který slibuje předvést nějaké velké herní změny, hlavně co se virtuální reality týče. VR má možnost se stát součástí našeho každodenního života, kdy máme možnost vstoupit do 3D světů, jakým jsou počítačové hry, naše mysl se otevře všem možným budoucnostem. Pro Masrani se chystáme vytvořit první VR „webovou strukturu,“ virtuální hřiště, který může prozkoumat kdokoli s připojením k internetu. Představte si své sociální síťové webstránky, jako základní postavenou strukturu, kde můžete chodit a zůstat v ní. Naše mozky z Tatsuo Technology věří, že toho budeme schopni v průběhu příštích pěti let.

Představuji si Masrani Global, jak v popředí statečně vstupuje do nového světa. Už máme nějaké plány na VR turné Jurského Světa pro ty, kteří nemohou cestovat na Isla Nublar. Zřejmě to bude mít svá omezení, ale budeme moci sdílet zázraky tohoto úžasného zábavního parku s těmi, kteří je ještě nezažili.

Pro ty, kteří se zúčastní IventiConu, Masrani se bude nacházet v centrální předváděcí budově i s nějakými speciálními překvapeními, jako třeba náš vysoce očekávaný chytrý telefon Tanius 7 od Mascomu! Doufám, že tam uvidím mnoho tváří.

Simon

Leden 2015

Vítejte v roce 2015! Doufám, že jste všichni oslavili nový rok s otevřenou náručí. Tady v Šanghaji máme od oslav nového čínského roku už něco málo přes měsíc, ale bylo vzrušující, konečně vidět vzestup toho, co je tak podstatné v historii naší společnosti.

Dnes jsme v Masrani vydali fantastické oznámení. V průběhu posledních tří let, brilantní mysli v InGenu, pod vedením velkého vizionáře Dr. Henryho Wu, nám přinesli novou atrakci pro Jurský Svět, tvora, kterého nikdo před tím neviděl. I když teď nemohu prozradit žádné důležité informace o jeho stvoření, mohu prozradit jméno našeho největšího úsilí: Indominus Rex.

Jméno znamená divoký a nezkrotný, to hlavně díky fascinujícímu vzhledu. Jde o náš významný posun do budoucnosti vědy. Nová atrakce je připravována na odhalení v polovině června a je výsledkem třech dekád zásadního a uceleného výzkumu genetické technologie.

My všichni jsme na to hrdí a dostatečně nemůžeme vyjádřit své nadšení, až vám Indomina ukážeme v celé své kráse.

Prosinec 2014

Je prosinec a jsme již na konci roku. Jsem na všechny nesmírně hrdý, jsem hrdý na Masrani – v roce 2014 naše společnost dosáhla nových výšin. Ještě jednou děkuji všem, kteří tento rok učinili možným.

Rád bych využil této příležitosti promluvit o roku 2015, bude v něm spousta inovací. Náš tým Mascom spustil „Ervic,“ což je satelit na počasí s životností 35 let (nejdelší v historii). Díky brilantním mozkům z Tatsuo Technology, „Ervic“ bude nově definovat budoucnost satelitů, jak jsme ji dosud nepoznali. Naším cílem tohoto projektu je omezit množství objektů na oběžné dráze Země a pracovat na samotné modernizaci systému, který technologii dopraví zpátky na Zemi. Držíme ti palce „Ervic.“ #GoodbyeGlinda #HelloErvic

Naši vědci v InGenu dokončují své práce na nové atrakci, která letos v červnu dorazí do Jurského Světa. Rád bych se více podělil o tomto odvážném kroku v před, v oblasti genetiky, ale tady v Masrani máme rádi překvapení. Prozatím mohu jen říci toto: nikdo nikdy nic takového neviděl, naši investoři se dočkají vytoužené ještě vyšší úrovně ziskovosti v nadcházejícím desetiletí.

Vánoční období budu trávit v Šanghaji, abych tam dohlížel na rekonstrukci našich firemních kanceláří, a dokonce tam zůstanu do 19. února na oslavy nového roku! Osobní zvědavost, ještě nikdy jsem nestrávil Nový rok v Číně, ale slyšel jsem, že je to docela událost.

Veselé Vánoce a Šťastný nový rok!

Listopad 2014

Je tady listopad a to je další úžasný měsíc pro společnost Masrani. Na letošním IventiConu jsme zanechali s našimi prototypy větrných turbín XL5 nesmazatelnou stopu, shromáždily obrovskou pozornost médií, což popostrčilo projekt do druhé fáze. Naše úžasné mozky z Aerospace Dynamix po měsíce pracovaly, aby nakonec přivedli projekt k životu.

Úzká spolupráce s mladými mysli z Aerospace Dynamix mi připomněla, jaké máme štěstí, že nabíráme absolventy, kteří nás překvapí svými vizemi. Každý den se setkávám s mladými inspirativními lidmi, kteří nám nabízejí neotřelé nápady, doufajíc, že budou přínosem pro nás každodenní život. Ti, kteří mění můj názor na náš svět, a ti, ve kterých vidím potenciál, obdivuji je. Masrani je společností, která se s každým dnem mění, a já vidím změny z mého pohledu od momentu, kdy se probudím, až do chvíle, kdy jdu spát. Vzpomínám na ty, kteří vyjeli ze svých kolejí, protože věřím, že každý nápad měnící životy si zaslouží čas a záři reflektorů, a já bych rád sdělil, že Masrani je tím jejich světlem.

…a tím to nekončí. Naše již zavedené týmy překonávají nové obzory, každý měsíc přihazují na stůl nové koncepty. Nemohu říct příliš moc, ale k jednomu nápadu se schylovalo řadu let a nedávno se stal realitou. Bohužel, budete si na něj muset ještě chvíli počkat.