The Park is Open
Masrani
Network

Profile

 

Masrani Energy, napájení světového energetického odvětví.

Je založen v centru Abu Dhabi, přístavního města ležícího mezi třemi kontinenty, Masrani Energy sdílí své zdroje se zbytkem světa od roku 1996. Za pouhé ani ne desetiletí Masrani Energy rozšířil své služby pomocí ropy, výroby zemního plynu mimo západní pobřeží Austrálie, až po zdroje přírodní energie – a to větrné, solární a vodní.

Dnes spadá pod pravomoc Masrani Energy přibližně 21% světového dopravního sektoru – od automobilů, nákladních autombilů a motorových vlaků po letadla. Můžete si být jisti, že poud je vaše palivo od Masrani Energy, pak jste investovali do společnosti, která myslí na budoucnost udržitelnosti v odvětví energetiky. Masrani Energy – Osvětlení naší budoucnosti.

Provozní ředitel

Bakri Sarraf, z Masrani Energy, předvádí soukromou ukázku investorům v Abu Dhabi, v nejvýdělečnějším místě společnosti Masrani.

 

Energy Assets Chart

The Masrani Energy Industries figures above are represented in billions of dollars.

News

 

Masrani Energy získává rekordy v zisku.

Za posledních 18 let se Masrani Energy vyvinul z regionálního podniku v arabském a indickém ropném průmyslu do globálního poskytovatele ropy. Působíme ve většině zemí na světě a vytváříme produkty, co se paliv a dopravy týče, nabízíme petrochemické složky, které vedou ke stovek tisícům užitečných výsledků.

„Ujišťujeme vás, pokud jste kapitán, nebo velitel, že pokud budete využívat Masrani Energy“ říká Bakri Sarraf, provozní ředitel v sídle Masrani Energy v Abu Dhabi. „S našich 21% paliv v oddělení světové dopravy, s plány, jak pracovat s našimi konkurenty a s cílem utvářet budoucnost můžeme být všichni hrdí. Naším cílem je v průměru 125 miliard dolarů investic od roku 2015 až do roku 2030, v závislosti na našem dobře zavedeném jménu.“

Přesto, že je jednou z nejmladších ropných společností na světě, Masrani Energy je definován silou a počty a jeho investoři nemůžou být šťastnější. Masrani narostl desetinásobně jen po prvních pěti letech založení Masrani Energy v roce 1996, a tak není divu, že je Masrani Energy považován za zářící světlo v Masrani říši.

Alternativní zdroje energie

 

Alternate Energy File - Start

Alt. Energy:

Wind

Větrná Energie

Zpráva:

Studie experimentálních větrných elektráren založena v roce 1998 Masrani Energy se od té doby rozrostla do větrných farem po celém světě a je považována za efektivní a čistý zdroj energie. Cerberus Array – pobřeží Spojeného Království je jedním takovým příkladem. Poté, co byla uvedena do provozu v roce 2013 má v současné době podíl 450MW elektřiny ze 120 turbín.

V následujících čtyřech stoletích bylo mnoho místních obyvatel přesunuto, v roce 1987 pak i těch několik zbývajících. Společnost Masrani si přeje ocenit místní kmen Bribriů a podílet se a utvářet historii a kulturu Isla Nublaru společně.

S dalších 48.000.000 dolarovou investicí do návrhů lopatek v roce 2014, Masrani tým Aerospece Dynamix získali bližší pohled na budoucnost 3 čepelí větrných turbín. Poté, co bylo právě schváleno umístění větrných elektráren do Jižní Afriky, Filipín a na jihozápad Austrálie nemůže být načasování vhodnější.

Alternate Energy File - End

Alternate Energy File - Start

Alt. Energy:

Solar

Solární Energie

Zpráva:

S milionovými investicemi do výzkumu nanotechnologií solárních článků se zdá být Masrani Energy předním poskytovatelem solární energie v polovině 21. století. S pomocí přirozeného slunečního světla a sálajícího tepla se Masrani podařilo vytvořit silně zhuštěnou soustavu sluneční mřížky v Číně s několika předními universitami.

Masrani má dlouhodobý cíl, který zahrnuje zavedení solární energie v několika velkých městech. „Solární energie má nejvíce vynikající energetický potenciál vesrovnání se všemi ostatními zdroji energie,“ vysvětluje Bakri Sarraf. „Tady na Blízkém východě máme spoustu slunce, tak nechápu, proč v Abu Dhabi denní podniky nebo dokonce auta nemůžou běžet pouze na sluneční energii.“

Alternate Energy File - End

Alternate Energy File - Start

Alt. Energy:

Water

Vodní Energie

Zpráva:

Použitím síly vody a gravitace bylo Masrani Energy schopeno poskytovat čistou energii do měst ze silných vodních přehrad od roku 2004. Schwarzovu přehradu v Německu získala v poslední době divize Alternativních Zdrojů Energie Masrani a je jedním z příkladu takovýchto dodavatelů energie s neuvěřitelnou 2.000MW kapacitou.

Produktivita přehrady není vždy o kapacitě vodního toku, což je důvod proč inženýři z Axis Boulder úzce spolupracují s Masrani Energy, aby se zapojili do revolučních vodních turbín. Budoucnost Masrani turbín umožní stávajícím přehradám vyrábět více elektřiny, aby uspokojili poptávku rostoucí spotřebitelské populace.

Alternate Energy File - End