The Park is Open
Masrani
Network

Profile

 

InGen Zítřka. Dnes.

InGen je celý o technologii zítřka, dnes. Od chvíle, kdy jeho zakladatel Dr. John Parker Hammond vymyslel jak nám zpřístupnit prehistorický život z dochované DNA ve zkamenělém jantaru, InGenská základna v San Diegu, CA je zaneprázdněna vytvářením nejkomplexnější genomové knihovny na světě. Jejich práce přivedla první prehistorické zvíře zpět k životu v roce 1984 a od té doby jsme získávali cenné poznatky o kontrolování životního prostředí, které pomohli formovat společnost do podoby, jakou ji známe dnes.

Masrani získal InGen v roce 1998, nezměnil se však směr výzkumu této společnosti a generální ředitel Simon Masrani sehnal zkušeného genetika Dr. Henry Wu, aby společnost vedl – s výsledky často vyššími, než investoři očekávají. Díky Masrani byl InGen přepracován a přináší zítřejší vědu, dnes.

Vedoucí Genetický Biolog

Dr. Henry Wu z InGenu stojí před sbírkou jantarových vzorků, vyzvednutých ze spousty dolů InGenu, nacházejících se po celém světě.

 

InGen Assets Chart

The International Genetic Technologies figures above are represented in billions of dollars.

Ingen Tomorow, Today
Masrani Network
 

Enter

Creation Lab

 

News

 

Dr. Henry Wu vede cestu InGen Technologii.

Po nešťastné události v Jurském Parku se Dr. Henry Wu vrátil v listopadu 1994 na ostrov Isla Nublar pomoci úklidovému týmu katalogizovat početné vzorky a zjistit, jak se zvířata přesně chovala. Navzdory přítomnosti zdánlivě stejného pohlaví zvířat na ostrově, bylo do nich zahrnuto DNA několika druhů obojživelníků, které on sám podcenil. Dr. Wu poznamenal, že začleněné sekvence DNA z několika druhů obojživelníků včetně Rákosničky žlutozelené (Hyperolius viridiflavus) se velmi dobře přizpůsobila klonované dinosauří DNA – to nakonec způsobilo, že zvířata změní pohlaví pomocí chemické spouště, díky které se rozpadnou samičí orgány a vytvoří se samčí pohlavní orgány.

Tato událost inspirovala Dr. Wu k napsání knihy „Další krok: Evoluce božího konceptu“ v roce 1995. Ve svých stránkách prohlašuje teorii, že se správným vybavením a výzkumem by mohl stvořit zcela nové druhy pomocí kombinace různých druhů. „Stejně jako šlechtění domácích zvířat,“ píše, „ale tím, že budeme kombinovat několik druhů do jednoho nového zvířete. Dnešní technologické omezení znamená, že jsme ještě desetiletí daleko k dosažení tohoto cíle, možná i padesát let, ale kdo ví, snad ještě v mém životě uvidíme, jak se to stane realitou.“

V květnu roku 1997 Dr. Wu a jeho výzkumný tým, i přes finanční problémy InGenu, úspěšně nakombinují několik druhů flóry a přivedou k životu Karacosis wutansis (neboli Wuova Květina), která získala celosvětovou pozornost médií, včetně Simona Masrani – který mimochodem získal InGen následující rok. Syn blízkého přítele Johna Hammonda, Sinom Masrani podporoval Dr. Wu v řadách společnosti InGen a v prosinci roku 2000 přidělil tohoto vědce do projektu Jurassic World. Dr. Henry Wu se okamžitě stal váženým členem společnosti Masrani, prokazuje jeho jedinečné dovednosti nejen jako úspěšný vědec, ale i jako velký vizionář.

Ingen Proces: Extrakce

První bod zahrnuje extrakci DNA. InGen byl první, kdo objevil potenciál extrakcí DNA ze zkamenělých pozůstatků desítky milionů let starých komárů uvězněných v jantaru a ti v roce 1983. V průběhu milionů let chrání jantar velké množství DNA uvnitř hmyzu, přesto však mají genomové sekvence mezery.

Ingen Proces: Sestavení

Pomalá míra rozkladu znamená, že se zachová dostatek sekvence z DNA na to, aby byl sestaven genom. V roce 1990 se po několika potřebných týdnech sekvencování genomu vyplnily mezery chybějící DNA. Díky dostatečnému financování Masrani umí Hammond XB-20 dekódovat a opravit genom některého z vyhynulých tvorů za méně jak hodinu.

Ingen Proces: Sestavení

InGen biologové pak tento genom tvora vloží do umělého hostitelského vejce, připraveného podle požadavků zvířete. Syntetické proteiny pak zajistí, že hostitel má dostatečnou výživu po celou dobu inkubace, aby přežil až do vylíhnutí.

Ingen Proces: Inkubace

Vědci a veterináři pak společně zajišťují, aby inkubace zvířete proběhla hladce až do vylíhnutí. Vejce jsou pečlivě uchovávány při specifické teplotě, což umožní optimální růst. Během tohoto procesu zaznamenává specializovaný tým dvou vědců data a pozorování až do vylíhnutí.

Ingen Proces: Ošetření

Vědci z InGenu provedou spoustu testů po vylíhnutí, aby zvíře bylo bez defektu a mělo dobré životně důležité orgány. Odtud je zvíře předáno přímo k veterináři, kteří pomáhají s výchovou zvířete, dokud není po třech měsících vypuštěno. Vědci stále sledují data zvířat.

Enter

Ingen Security