The Park is Open
Masrani
Network

Profile

 

Masrani Energy, napájení světového energetického odvětví.

Masrani je jednou z neúspěšnějších firem, s portfolii v obou obchodním i průmyslovém odvětvím: os služem, jako jsou telekomunikace, produkce ropy, biologickém inženýrství až po stavebnictví. Generovaný celkoví zisk je větší než 700 milionů dolarů za rok 2013, Masrani se podílel na vizích a inovacích při svých nedávných úspěších v posledních dvou desetiletích a generálním ředitelem Simonem Masrani ve vedení.

Vzhledem k tomu, že Masrani Global Corporation NASDAQ debutoval na světový trh v roce 2000, se rozrost o více než 70.000 členů a 250.000 akcionářů z celého světa a seznam zúčastněných stran roste každým dnem. Masrani je významným globálním zaměstnavatelem a generální ředitel Simon Masrani ho vede kupředu k dobročinnosti a komunitě.

Investoři z Masrani Corporation získávají hodně. Jako jedna z NASDAQ 100 a Fortune 500 společností, v roce 2013 došlo k nárůstu podílu o 14,87% z 1. čtvrtletí až po 4. čtvrtletí. A nejlepšími světovými analytiky na trhu, kteří řídí finanční aspekty společnosti, si můžete být jisti, že s Masrani budete investovat do budoucnosti.

Generální ředitel

Simon Masrani spekuluje nad finančně povzbudivým záčátkem roku 2014-15.

Stock

NASDAQ MSRN (YTD): The above graph represents the year-to-date share-price index for MSRN on the NASDAQ market since Janurary 1, 2015.

NASDAQ Share Price Index: $158.12* -3.36 ? 2.08%

Zpráva Generálního ředitele.

 

Jako jedna z předních Fortune 500 společností i nadále Masrani Global postupoval a vynikal na hlavních trzích po celém světě. Amerika, Asie, Evropa a Oceánie, žádný region nebyl ponechán bez změny. Po velmi úspěšném roce v našich dvou oborech – genetika, výzkum a vývoj – jsme se zaměřili na zlepšení nových horizontů.

Od svého otevření v roce 2005 ohromil Jurassic World miliony lidí po celém světě. V roce 2012 očekáváme našeho 10. miliontého návštěvníka Isla Nublaru. Pro investory je to ohromný úspěch.

Co nám přinese rok 2015? Máme prvotřídní genetický a výzkumný vývojový tým, kteří mají nápady, které posunou genetiku na další úroveň. Pomocí technologií InGenu a v kombinaci s inovací Masrani jsem získali svět a užíváme si ho. K vydání se do nové éry vám přeji vše nejlepší.

 

Satellites Chart

Please note that while the above total adds to 26 satellites, Mascom operates an additional 3 for internal company use.

 

2014 Profit

Per industry in millions of dollars.

Final Year Reports

 

Konec Roku 2014

Masrani Global Corporation shledala průběh finančního roku 2014 nejúspěšnějším rokem ve své historii, a to díky velké části investic do více stabilních energetických technologií na začátku druhého čtvrtletí. Nyní je 12. nejbohatší společností světa, Masrani Global vstoupil do daňového roku 2015 s hodnotou 562.15 miliard dolarů.

Kromě zádrhelu Masrani Oil s L-12 v srpnu byl rok 2014 pro investory důvodem k oslavám. Počínaje Q1 s indexem cen akcií 159,12 dolarů, Masrani Global (NASDAQ: MSRN) pokračoval ve svém stabilním růstu do maxima na konci roku 180,12 dolarů, po sérii zavedení inovativních technologií. Již osmým rokem v řadě dokázal Masrani Global, proč je jednou z nejbezpečnějších investic na světě – s čistým ziskem ve výši 822.38 milionů dolarů a pozitivním nárůstem indexů cen akcií o 13.2% za FY2014.

Simon Masrani byl optimistický, co se týče budoucích vyhlídek pracovních sil. „Nedávno jsme nastavili Masrani stipendijní program, který pomáhá top absolventům nalézt uplatnění v rámci našich firem po celém světě,“ řekl z nově rekonstruovaných kanceláří Masrani v Šanghaji. „Doporučujeme našim stážistům přemýšlet svěže a s otevřenou myslí. Pokud má někdo dobrý nápad, je potřeba o něj pečovat. Některé z nejúspěšnějších světových podniků nabírají mladé talenty, kteří zůstávají pouze u jedné unikátní myšlenky. Tam, kde se vyplatí budoucí investice, leží Masrani.“

2014 zaznamenal kontinuální investice v oddělení průmyslových (Masrani Oil, Timack Construction) i technologických (InGen, Tatsu Technology) polích. Zatímco celkovým záměrem bylo se soustředit na nové technologie, sdílení informací napříč dceřinými společnostmi bylo základní filozofií.

„Minulý rok se stal jeden vědecký pokrok,“ řekl pan Richard Wiesner, COO z Masrani Global. „Měli jsme možnost vidět nejrůznější dceřiné společnosti navzájem spolupracovat na těch nejzajímavějších inovacích, které svět zatím spatřil. Mascom vypustil družici nesoucí procesory Tatsuo. Analysys poskytli údaje, které pomohly Medixalu zřídit inovativní zdravotní péči a Axis Boulder pomohl Masrani Oil udělat pokroky v oblasti obnovitelných zdrojů.“

Dr. Henry Wu, vedoucí genetik z InGen Technologies, byl také unesen z budoucích vyhlídek Jurského Světa. Promluvil na vědeckém symposiu v Chicagu: „Díky měnící se povaze genetiky a neomezené lidské představivosti, můžeme nyní posunout hranice, které byly kdysi považovány za desetiletí vzdálené.“

Wiesner dodává k nejnovějším úspěchům Jurského Světa, Simonem Masranim nedávno oznámené nové atrakci – Indomina rexe. „Od oznámení jsme zaznamenali raketový nárůst on-line rezervací“ vysvětlil. „2015 bude pro Jurský Svět fantastický rok.“

InGen Technologies dočasně uzavřela dva ze svých dolů v Argentině, aby se mohla soustředit na Sibiřskou expedici Martel, která doposud přinesla velké množství vysoce zachovalých zdechlin. Navzdory vzrušujícím nálezům, Dr. Hery Wu se držel zpátky se spekulacemi, zda by Jurský Svět měl znovuoživit faunu Kenozoické éry. „Zrovna jsme se zaměřili na sestavu nejkompletnější světové genomové knihovny,“ připomenul Dr. Wu. „Ale pokud nám svět dá na vědomí, že je to to, co chtějí vidět, jsme více než připraveni.“

Konec Roku 2013

Od roku 2008 činí zisky v průměru miliardy dolarů na rok. Nyní 521.42 dolarová multi-miliardová společnost Masrani Global je v první desítce předních světových společností a do roku 2020 by měla podle současné předpovědi trhů tato situace pokračovat.

Za poslední čtyři roky nejsou zaznamenány žádné změny v kurzu, Masrani Global (NASDAQ: MSRN) nastavil pro rok 201 vysoké standarty. V 1. čtvrtletí zaznamenal stabilní nárůst s cenami akcií 138.52 dolarů a na konci roku ve 4. čtvrtletí maximum činilo 159.12 po zmínce o dalších investicích do zdrojů InGenu.

Masrani zvýšil počet svých zaměstnanců ve Spojených Arabských Emirátech najmutím dalších 4000 zaměstnanců, na provedení upgradu ropné rafinerie, který by měl být dokončen na začátku roku 2014. S pracovní silou v průměrném věku 32 let je Masrani Global jedním z nejvíce aktivních pracovních sil ve světě, kteří hledají na každém rohu nové talenty.

Díky stipendijnímu programu Masrani, mladí vysokoškoláci vynikají ve studiu, mohou nyní využívat stáže v terénních kancelářích po celém světě. Při slavnostním otevření v prosinci 2014 stipendijní program Masrani viděl přes 80 000 aplikací i samotném prvním roce.

V posledních dvou letech aktivních investic v průmyslu (Masrani Oil, Timack Construction) a technologie (InGen, Tatsu Technology) se nadále pokračuje s nadšenými investory, novými technologiemi i většími zisky.

„Vědecký pokrok je něco, co nemůže být ohroženo“ říká Simon Masrani. „V současném světě je konkurence velká a mnoho je v sázce. Ocitáme se v jedinečné pozici pro možnosti dosáhnout technických pokroků, které jsou nad rámcem představivosti.“

I přes vědecký pokrok, Jurassic World stále podněcuje debaty. Během posledních tří let, a to navzdory poklesu návštěvnosti, návštěvnost dosáhne vrcholu během amerických školních prázdnin, kdy zaměstnanci na Isla Nublaru obsluhují 100% kapacitu.

Generální provozní ředitel Masrani Corporation pan Richard Wiesner popsal letošek pouze jako přijatelný. „Nemůžete očekávat, že největší světový zábavní park se bude spoléhat pouze na stejné atrakce. Musíme být aktivní, myslet na větší a lepší věci. Isla Nublar má vrcholovou návštěvnost pouze během amerických prázdnin. Proč? Vzdálenost. Svět viděl to, co můžeme nabídnout, ale není v úžasu, jak kdysi býval. To musíme změnit. Máme šanci během několika následujících let.“

I přes spekulace v médiích, že Jurassic World by mohl být chápán jako zpomalující se atrakce, se mohou investoři těšit z oznámení z minulého měsíce o výstavbě dalších 300 hotelových pokojů na ostrově. Blíží se velké plány, tak zůstaňte v roce 2014 naladěni.