The Park is Open
Masrani
Network

Profile

 

Mascom, poskytuje komunikaci od roku 1973.

Byla založena v roce 1973 Sanjay Masranim v Indii, Mascom byla televize se satelitním příjmem hrdostí Asie – strramovala více než 45 kanálů až do roku 1992. Po předčasném odchodu svého zakladatele se Simon Masrani dostal ke kormidlu a řídil firmu svého otce dál, než kdy předtím byla. Vytvořením mobilního propojení se Mascomu podařilo rozšířit po celém Blízkém východě, indickém subkontinentu a asijských trzích – z Dubaje do Šanghaje. Dnes Mascom představuje celosvětovou digitální komunikaci. Ve světě plném televizí, radií, mobilních telefonů, satelitních telefonů, internetu a navigačních systémů si můžete být jisti, že někde nějaká informace, kterou jste dostali, prošla jedním z dvaceti devíti Mascom satelitů obíhajících zeměkouli ze zemské exosférické vrstvy.

Vedoucí síťový inženýr

James McClure, z Mascom Network, stojí uvnitř nejnovějšího telekomunikačního zařízení Mascomu v San José, Costa Rica.

 

Satellites Chart

Please note that while the above total adds to 26 satellites, Mascom operates an additional 3 for internal company use.

News

 

Mascom dláždí cestu pro globální sítě.

Mascom dláždí cestu pro globální sítě. Mascom je nejdéle provozovaný sektor Masrani. Firma byla založena v roce 1973 se zrozením společnosti, která se vydala dobývat svět a pokroky v komunikaci. Od využití konceptu komunikačních systémů a optickými vlákny v roce 1979, přetvořením satelitního komunikačního průmyslu v roce 1990, nyní přináší světu první holografický mobilní chytrý telefon Tanius 7.

„Mascom měl vždy obtížný úkol, rozlišit staré a nové,“ říká vedoucí Síťový Inženýr Mascomu James McClure. „Může to být náš nejstarší podnik, ale je to ten, který je velmi updateován, a to především proto, že my jsme ti, kteří spojují všechny ostatní podniky, aniž by se Mascom rozpadl. Je to čest vést tento současný tým a koukat na své jméno mezi tolika skvělými vizionáři a vynálezci. Pokud Tanius 7 má přijít, bude mít světlou budoucnost.“

Tanius 7 chytrý telefon je nyní šest měsíců před vydáním. Mascom s potěšením oznamuje 30% nárůst ve srovnání s předobjednávkami Tanius 6J v roce 2012. Došlo k ohromující reakci na nový model, od oznámení v červnu tohoto roku se svět připravuje na další krok v osobní komunikaci. #TanStyle

Mascom Servis: Připojení

Mascom je o připojení. Prostřednictvím našich 185 satelitních televizních kanálů, nebo našimi roamingovými mobilními a satelitními sítěmi, které jsou nyní k dispozici v 31 zemích. Mascom je o dalším propojení s Vámi.

Mascom Servis: Navigace

Díky rozsahu satelitů Centaurus zahájil Mascom v roce 2007 GPS navigaci, která nebyla nikdy předtím přesnější. S pěti nemodernějšími satelity s vestavěnou technologií Centaurus mohou dnešní letecké navigační systémy ještě efektivněji, než jejich předchůdci.

Mascom Servis: Media

Aktualizace v reálném čase pro média jsou nedílnou součástí komunikace a Mascom nepřipouští žádné výjimky. S aktuální počasí pomocí Mascomu si vyžádaly globální zpravodajské sítě a nyní jsou schopné streamovat data přímo ze satelitu, což dodá uživateli nejlepší přístup k počasí po celém světě.

Mascom Servis: Dohled

Mascom nabízí možnosti pro dozor nad vládních národních zájmů. Mascom byl schopen vyhovět požadavkům na vyžádání mnoha národních zájmů. Pomocí sledování v reálném čase a technologie Mascom-HD hledání jehly v kupce sena nebylo nikdy jednodušší.