The Park is Open
Masrani
Network

Profil

 

Mascom, poskytuje komunikaci od roku 1973.

Společnost byla založena v roce 1973 Sanjay Masranim v Indii. Mascom byla satelitním televizí - streamovala více než 45 kanálů až do roku 1992. Po předčasném odchodu svého zakladatele se dostal ke kormidlu Simon Masrani a posunul firmu svého otce dál, než kdy předtím byla. Vytvořením mobilního propojení se Mascomu podařilo rozšířit po celém Blízkém východě, indickém subkontinentu a asijských trzích. Z Dubaje do Šanghaje.

Dnes Mascom představuje celosvětovou digitální komunikaci. Ve světě plném televizí, radií, mobilních telefonů, satelitních telefonů, internetu a navigačních systémů si můžete být jisti, že informace, kterou jste právě dostali, prošla jedním z dvaceti devíti satelitů Mascomu obíhajících planetu po zemské exosférické vrstvě. V Mascomu nám jde o to vás stále více propojovat. Propojenost je klíčová.

Vedoucí síťový inženýr

James McClure, z Mascom Network, stojí uvnitř nejnovějšího telekomunikačního zařízení Mascomu v San José v Kostarice.

 

Tabulka satelitů

Zatímco uvedený součet čítá 29 satelitů, Mascom využívá další 3 pro interní operace společnosti.

Novinky

 

Mascom dláždí cestu pro globální sítě.

Mascom je nejdéle provozovaným sektorem Masrani. Firma byla založena v roce 1973 se zrozením společnosti, která se vydala dobývat svět a pokroky v komunikaci. Od využití konceptu komunikačních systémů a optických vláken v roce 1979, po přetvoření satelitního komunikačního průmyslu v roce 1990. Nyní přináší světu první holografický mobilní chytrý telefon Tanius 7.

„Mascom měl vždy obtížný úkol - rozlišit staré a nové,“ říká vedoucí síťový inženýr Mascomu James McClure. „Může jít o naši nejstarší zakázku, která je ale dost vylepšována. Je tomu tak především proto, že spojujeme všechny ostatní zakázky, aniž by se Mascom rozpadl. Je to čest vést tento současný tým a koukat na své jméno mezi tolika skvělými vizionáři a vynálezci. Pokud má Tanius 7 přijít, bude mít světlou budoucnost.“

Tanius 7 - chytrý telefon má nyní šest měsíců do vydání. Mascom s potěšením oznamuje 30% nárůst ve srovnání s předobjednávkami Tanius 6J v roce 2012. Došlo k ohromující reakci na nový model. Od oznámení v červnu tohoto roku se svět připravuje na další krok v osobní komunikaci.

Propojenost

 

Mascom je o propojenosti. A to přes našich 185 satelitních televizních kanálů, nebo s roamingovými mobilními a satelitními sítěmi, které jsou nyní k dispozici ve 31 zemích. V Mascomu nám jde o to vás stále více propojovat.

Navigace

 

Díky rozsahu satelitů Centaurus spistil Mascom v roce 2007 GPS navigaci, která nebyla nikdy předtím přesnější. S pěti nejmodernějšími satelity s vestavěnou technologií Centaurus jsou dnešní letecké navigační systémy ještě efektivnější, než jejich předchůdci.

Média

 

Aktualizace v reálném čase pro média jsou nedílnou součástí komunikace a Mascom nepřipouští žádné výjimky. Aktuální počasí od Mascomu si vyžádaly globální zpravodajské sítě a nyní jsou schopné streamovat data přímo ze satelitů, což dodá uživateli nejlepší přístup k počasí po celém světě.

Dohled

 

Mascom také nabízí možnosti dohledu ve vládních národních zájmech. Mascom byl schopen vyhovět požadavkům na vyžádání v mnoha národních zájmech. Se sledováním v reálném čase a technologií Mascom-HD nebylo hledání jehly v kupce sena nikdy jednodušší.